Siyaset

BARIŞI BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

tbmm ak parti grup başkanvekili ve aksaray milletvekiliİlknur İnceöz`ün yayınladığı ramazan mesajında; “kıymetli hemşerilerim; mübarek ramazanbayramınızı tebrik ediyor, size ve ailenize hayırlı, mutlu bayramlar diliyorum. başı rahmet, ortası mağfiret, sonu..

BARIŞI BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

tbmm ak parti grup başkanvekili ve aksaray milletvekiliİlknur İnceöz`ün yayınladığı ramazan mesajında;

“kıymetli hemşerilerim; mübarek ramazanbayramınızı tebrik ediyor, size ve ailenize hayırlı, mutlu bayramlar diliyorum.

başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluşolan bir ramazan ayını daha geride bırakarakken bu güzel ay boyuncadayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık.

aksaray`ımızda, mahallemizde, akrabalarımızla,komşularımızla, kardeşlerimizle, ihtiyaç sahipleriyle, ekmeğimizi, suyumuzubölüştük.

sadece böylesine manevi iklimlerde değil, vatan, bayrak,ezan söz konusu olduğunda her zaman milli iradenin yanında yer alan azizmilletimiz büyük sınavların içinden milli birlik ve kardeşlik duygusuyla tambir kararlılıkla geleceğe doğru yürüyor.

Özellikle türkiye`nin istiklal, istikbal ve istikrarmeselesi olan 24 haziran seçimleri öncesinde toplum arasındakaos-krizsöylentileri ile fitne tohumu ekmek isteyenlere karşı mübarek ramazan bayramınıbir birlik günü olarak görüp;birliğimize, dirliğimize göz dikenlere karşı omuzomuza verelim.

gözbebeği evlatlarını bu aziz milletin huzuru ve bu kadimtoprakların bekası için toprağa veren kahraman şehitlerimizin ailelerininacıları yüreğimizde yanan bir ateş.

bu vesileyle, tüm şehitlerimize, özellikle de son biryıldır sınırlarımız içinde ve dışında terörle mücadele ederken, ülke bekasıiçin afrin`de yürütülen zeytin dalı operasyonu sırasında verdiğimiz şehitlerlebirlikte vatan, bayrak, ezan uğruna toprağa düşen tüm şehitlerimize allah’tanrahmet, gazilerimize rabbim’den acil şifalar diliyorum.

Ülkemizin bekasına ve huzuruna göz dikenlere karşı kararlımücadelemizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Ülke olarak büyüyüp güçleneceğiz; terörle, krizlerle biziengellemek isteyenlere fırsat vermeyeceğiz.

kardeşlik bağlarımıza, birlik ve beraberliğimizi bozmakiçin özellikle 24 haziran seçimlerinde dolaşıma sokulan söylentilere,dedikodulara karşıhemşerilerimi uyanık olmaya, dikkatli davranmaya davetediyorum.

türkiye 16 yılın sonunda ekonomide, özlediği istikrar vegüven ortamına nihayet kavuştu. milletimiz, her alanda değişim, dönüşümistiyor. bizler 16 yıl boyunca, milletle devleti buluşturmanın gayreti içindeolduk.

Şimdi, 24 haziran`da, yeni türkiye’yi inşa etme yolundaönemli engellerden biri daha aşılacak ve halkımız cumhurbaşkanı hükümetsistemi`nde ilk oyunu kullanacak.

24 haziran seçimlerinde aziz milletimizin İstikrar,İstikbal ve İstikrardan yana tavır koyması ile özlediğimiz, hedeflediğimiz ogüçlü türkiye’yi, barışı, kardeşliği, birliği, beraberliği ve bolluğu hepbirlikte inşa edeceğiz. 

bu duygu ve düşüncelerle başta hemşerilerim olmak üzeremilletimizin, İslam dünyasının bayramını tebrik ediyor, bayramın tüm gönüllere,hanelere, ülkemize ve İslam dünyasına barış, mutluluk, huzur ve saadetgetirmesini diliyorum” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL