Spor

BAL’A MÜRCAAT KRİTERLERİ

türkiye futbol federasyonu tarafından 9. sezonudüzenlenecek olan spor toto bölgesel amatör lig’e katılma hakkı bulunan kulüplerin,katılım belgelerini en geç 13 temmuz 2018 tarihine kadar tff amatör İşlermüdürlüğü bal departmanı’na göndermeleri..

BAL’A MÜRCAAT KRİTERLERİ

türkiye futbol federasyonu tarafından 9. sezonudüzenlenecek olan spor toto bölgesel amatör lig’e katılma hakkı bulunan kulüplerin,katılım belgelerini en geç 13 temmuz 2018 tarihine kadar tff amatör İşlermüdürlüğü bal departmanı’na göndermeleri gerekiyor.

spor toto bal’a 2018-2019 sezonunda 160 takımın katılmahakkı bulunuyor. bu takımlardan 97’si spor toto bal’da kalan, 54’ü yerel amatörliglerden spor toto bal’a çıkma hakkı kazanan ve 9’u tff 3. lig’den düşentakımlardan oluşuyor.

2018-2019 sezonu spor toto bölgesel amatör lig’e katılımgenel esasları ek’te belirtilmekte olup, bu esaslar doğrultusunda, lige katılmahakkı bulunan kulüplerin katılım belgelerini en geç 13 temmuz 2018 tarihinekadar türkiye futbol federasyonu amatör İşler müdürlüğü baldepartmanlığı’na  göndermeleri gerekiyor.

2018-2019 sezonu spor toto bölgesel amatör liggruplandırma ve statüsü, lige katılacak takım sayısının kesin olarakbelirlenmesi ve saha denetimlerinin tamamlanmasından sonra açıklanacak.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL