Gündem

ATSO BAŞKANI GÖKTAŞ PERSONELLE PROJELERİNİ PAYLAŞTI

aksaray ticaret ve sanayi odası yönetim kurulu başkanıcüneyt göktaş ve meclis başkanı fatih tekin, oda personelleri ile yaptığıistişare toplantısında ekip olarak aksaray’da çok güzel imzalar atılacağınınmesajını verdi.  aksaray’ın çok hızlı..

ATSO BAŞKANI GÖKTAŞ PERSONELLE PROJELERİNİ PAYLAŞTI

aksaray ticaret ve sanayi odası yönetim kurulu başkanıcüneyt göktaş ve meclis başkanı fatih tekin, oda personelleri ile yaptığıistişare toplantısında ekip olarak aksaray’da çok güzel imzalar atılacağınınmesajını verdi. 

aksaray’ın çok hızlı bir büyüme potansiyel içerisindeolduğunu, ortak aklın gücü ve ekip çalışması ile birlikte hedefledikleriprojeleri hayata geçirebileceklerinin altını çizen atso başkanı göktaş yaptığıkonuşmasında; “bugüne kadar aksaray ticaret ve sanayi odasının 4 bininüzerindeki üyesine ve şehrimizin vatandaşlarına en iyi hizmeti veren odamızınçok değerli personellerine bu zamana kadar yaptıkları tüm çalışmalar adınaşahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. ekip çalışmasının başarıyaulaştığını personellerimiz her daim bizlere göstermiştir.

geçtiğimiz günler içerisinde açıklamış olduğumuzprojelerimizin gerçekleşmesi için personellerimizin de muhakkak ki çok büyükkatkısı olacaktır.

bizler aksaray İş dünyasının öncü kuruluşu olduğumuzdandolayı şehrimizin sanayide turizme tarımda her alanda gelişimine yön verecekinsanlarız.

benim ve çalışma arkadaşlarımın en büyük hedefi gelecektürkiye’nin sanayi kentini aksaray’da inşa etmektir. yola çıkarkenaçıkladığımız bu vizyon bugün tüm şehrin benimsediği kabullendiği bir durumdur. 

valiliğimizden, belediyemizden, sivil toplumkuruluşlarımızın çok değerli başkanlarından, siyasilerimizden projelerimize vevizyonumuza her gün destek açıklamaları gelmektedir.

aksaray’ın 2023 yılında açıkladığımız hedeflerine enhızlı şekilde ulaşacağı inancından yola çıkarak personellerimize ve üyelerimizebu süreçte vermiş olduğu katkılardan dolayı canı gönülden teşekkür ediyorekibimizle birlikte tüm üyelerimizi selamlıyoruz” dedi.

meclis başkanı fatih tekin’de yaptığı konuşmasında;“dünya’daki en büyük gerçeklerden biride ekip çalışmasının başarıya her zamanulaştığıdır. eğer ekibiniz başarılı ise başarı muhakkak ki er ya da geçgelecektir. 

aksaray ticaret ve sanayi odasının personel kadrosu buzamana kadar sürekli başarıları ile anılmış ve bizlerin çalışmalarında başarılıolmamıza katkı sağlamıştır. 

yönetim kurulu başkanımız geçtiğimiz haftalar içerisindeprojelerini açıkladı. aksaray’ın ufkunu açacak gelişimine büyük katkısağlayacak ülkemiz genelinde sanayi kentleri arasına aksaray’ı koyduracakprojeler bu projeler. sadece yönetim kurulumuzun altından kalkabileceğiprojeler değildir. bu yüzden önce kendi içimizde bizler çok güzel bir ekipçalışması ile başkanımızın yanında olacağız sonra ortak akılla şehrimizinİdarecilerini, siyasilerini, sivil toplum kuruluşlarımızı ve tümvatandaşlarımızı kenetleyeceğiz ve başarıya ulaşacağız. bu anlamda hepimizebüyük sorumluluk düşmekte olup şimdiden hepinize başarılar diliyorum” dedi.

personellerinde isteklerini ve dileklerini dileyen atsoyönetim kurulu başkanı cüneyt göktaş ve meclis başkanı fatih tekin daha sonratüm personelle fotoğraf çektirdi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL