Gündem

ASLA VATANSIZ BIRAKAMAYACAKLAR

aksaray’ın eskil ilçesinde damızlık sığır yetiştiricileribirliği tarafından düzenlenen iftar programına katılan ak parti grupbaşkanvekili ve aksaray milletvekili İlknur İnceöz, “ne yaparlarsa yapsınlar bizi asla vatansız bırakamayacaklar” dedi. İftar programına ak..

ASLA VATANSIZ BIRAKAMAYACAKLAR

aksaray’ın eskil ilçesinde damızlık sığır yetiştiricileribirliği tarafından düzenlenen iftar programına katılan ak parti grupbaşkanvekili ve aksaray milletvekili İlknur İnceöz, “ne yaparlarsa yapsınlar bizi asla vatansız bırakamayacaklar” dedi.

İftar programına ak parti grup başkanvekili ve aksaraymilletvekili İlknur İnceöz, aksaray milletvekili mustafa serdengeçti, damızlıksığır yetiştiricileri birliği başkanı bekir kayan, ziraat odası başkanı eminkoçak, daire müdürleri, köy muhtarları ve yüzlerce üretici katıldı.

ak parti grup başkanvekili ve aksaray milletvekili İlknurİnceöz; “biz 16 yıl boyunca tüm bu ekonomik, tarımsal, hayvancılıkalanlarındaki gelişmelere, eğitimde, adaletteki gelişmeleri yaparken türkiye’yesaldırılar hiç bitmedi. en son 15 temmuz işgal girişimini yaşadık. bugün deseçime gittiğimiz, seçime sayılı günler kala bu günlerde de hepinizce de malumekonomik saldırılar devam ediyor. ama ne yaparlarsa yapsınlar bizi aslavatansız bırakamayacaklar. vatanımıza ve ülkemize sahip çıkma konusunda dünolduğu gibi bugün de, yarın da aynı kararlılığı gösterecektir diyorum. 24haziran seçimlerinin ülkemizin birlik ve beraberliğini katmerleştirmesini, daimkılmasını, kaim kılmasını ve ne yaparlarsa yapsınlar, hangi tuzaklarıkurarlarsa kursunlar onları boşa çıkaracağımızı bir kez daha dile getiriyorum”diye konuştu.

damızlık sığır yetiştiricileri birliği başkanı bekirkayan ise yaptığı konuşmasında birliğin yaptığı çalışmalar ve aksaray’ınhayvansal varlıkları hakkında bilgiler verdi.

haber yaşar k.

 

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL