Gündem

ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK

aksaray belediyesi fen İşleri müdürlüğüne bağlıekipler mevsim koşullarının uygun hale gelmesiyle birlikte, belirlenen plan veprogram kapsamında sahadaki çalışmalarını arttırdı. Şehrin dört bir yanındaasfalt serim çalışmaları devam ediyor. asfalt ekipleri Şehir..

ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK

aksaray belediyesi fen İşleri müdürlüğüne bağlıekipler mevsim koşullarının uygun hale gelmesiyle birlikte, belirlenen plan veprogram kapsamında sahadaki çalışmalarını arttırdı.

Şehrin dört bir yanındaasfalt serim çalışmaları devam ediyor. asfalt ekipleri Şehir merkezindenbaşlayan asfalt serim çalışmalarına bediüzzaman caddesi, 11 bulvar veereğlikapı mahallesinde devam ediyor.

aksaray belediye başkanıhaluk Şahin yazgı, göreve geldikleri günden bugüne kadar şehrin altyapısı veüst yapısı konusunda rekor düzeyde yatırımlar gerçekleştirdiklerini ve halendebu konudaki çalışmaların devam ettiğini belirterek özellikle yaz sezonundaşehri adeta şantiyeye çevirdiklerini belirtti.

Çalışmaların programlışekilde yapıldığına dikkat çeken başkan yazgı, özellikle altyapısı biten bölgelerdesıcak asfalt çalışmalarının hızlı bir şekilde yapıldığını ve yolların en güzelşekilde halkın hizmetine sunulduğunu kaydetti. 

mahalle sakinleri ise yapılançalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, aksaray belediyesiyetkililerine teşekkür etti.

haber merkezi

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL