Asayiş

ZİRVEYE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYOR

hak-iş aksaray İl başkanı nedim denİz; “hak iş / hizmetiş sendikası ailesi olarak istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz.İşkolunun ve türkiye’nin zirvesindeyiz” dedi.

hak-iş aksaray İl başkanı nedim denİz yaptığı basınaçıklamasında; “aile, Çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığının ocak 2019 dönemiÇalışma İstatistikleri resmî gazete’ de 31.01.2019 tarihinde yayımlandı.

hak İş konfederasyonumuz, 684.144 üye sayısıyla, türkiye’ninen büyük ii. İşçi konfederasyonu ve işkollarında zirveye doğru emin adımlarlayürüyor ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

hizmet İş sendikamız, 315.199 üye sayısıyla, türkiye’ninve 20 nolu “genel İşler” işkolunun en fazla üyeye sahip işçisendikası olarak zirvedeki yerini koruyor. hizmet İş, istikrarlı bir şekildebüyümeye ve teşkilat ağını yaygınlaştırmaya devam ediyor. Çalışmak bizden,başarı şüphesiz allah’tandır…

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası