Asayiş

YEĞENLERİNİ TÜFEKLE ÖLDÜREN AMCA VE OĞLU TUTUKLANDI

aksaray’da arazi meselesi yüzünden çıkan kavgada 2yeğenini av tüfeğiyle öldüren amca ve oğlu çıkarıldıkları mahkemecetutuklanarak cezaevine gönderildi.   

olay, iki gün önce eskil ilçesine bağlı gümüşdüğünköyünde meydana geldi. edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde amca hüseyin İ.(58), yeğenleri olan murat (37) ve uğur İnan (44) ile arazi meselesi yüzündentartışmaya başladı. söz konusu arazinin içinde gerçekleşen tartışmanın kısasürede kavgaya dönüşmesi üzerine amca hüseyin İ.yanında getirdiği av tüfeği ileyeğenlerine ateş etti. kafalarından vurulan murat İnan ve uğur İnan, olayyerinde hayatını kaybetti. olayın ardından amca hüseyin İ. av tüfeği ilebirlikte eskil İlçe jandarma komutanlığına teslim oldu. olayla ilgili genişçaplı araştırma yapan jandarma ekipleri, yeğenlerini öldüren hüseyin İ.’ninoğlu fatih İ.’yi de (22) gözaltına aldı. yaklaşık iki gündür sürensorgulamaların ardından adliyeye sevk edilen amca hüseyin İ. yeğenlerini kastenöldürmekten, oğlu fatih İ. ise oluşacak bir suçu bildirmemekten tutuklanarakcezaevine gönderildi.

İha

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası