Asayiş

YAVRU KÖPEK KURTARILDI

aksaray’da konteynerin altındaki kuyuya düşen ve itfaiyeekipleri tarafından kurtarılan yavru köpek, annesinin yanına bırakılınca hemenkarnını doyurmak için annesini emmeye başladı.   

olay, hasas mahallesi 6655 sokakta meydana geldi.edinilen bilgiye göre, bir inşaatın önünde bulunan ve inşaat bekçisininkullandığı konteynerin altından köpek sesleri duyan vatandaşlar, bir süredinleme yaptıktan sonra seslerin konteynerin altından geldiğini tespit etti.bir süre köpeğe görmeye çalışan vatandaşlar köpeğe ulaşamayınca durumu itfaiyeekiplerine bildirdi. kısa sürede olay yerine gelen aksaray belediyesi İtfaiyemüdürlüğü ekipleri konteynerin altında mahsur kalan yavru köpeği kurtarmak içinçalışma başlattı. İtfaiye ekipleri tarafından çağrılan vinç ile konteynerhavaya kaldırılırken, itfaiye ekibinden bir görevli konteynerin altında bulunankuyunun içine girerek yavru köpeği kurtardı. köpeğin kurtarılması itfaiyegörevlileri ve çevredekileri sevindirirken, yavru köpek itfaiye görevlisitarafından inşaatın çevresinde bulunan annesinin yanına götürüldü. aç kaldığıanlaşılan yavru köpek hemen annesini emmeye ve oynamaya başladı. 

İha

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası