Üçüncü kattan düşen cam balkon işi yapan bir işçi kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
Aksaray Hacılar Harmanı Mahallesinde cam balkon işi yapan bir işçi binanın üçüncü katından düşmesi sonucu ağrı yaralanmıştı. İşçi kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Edilen bilgiye göre; Hacılar Harmanı Mahallesi’nde bulunan bir binanın 3’üncü katında cam balkon işi yapan Ahmet N.(29) isimli şahıs, işini yaptığı esnada aşağıya düştü. Düşmesinin ardından ağır yaralanan işçi Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
Üç katlı binanın 3’üncü katından düşen Ahmet N. isimli şahıs kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
Haber: Fatma Altınok