Asayiş

TAKIMIMIZ ÜZERİNE OYNANAN OYUNU BOZARIZ

aksaraymhp milletvekilli ramazan kaşlı hafta sonu oynanan aksarayspor-slifke belediyespor karşılaşmasında yaşananlar hakkında yapmış olduğu basın açıklamasında; “sportoto bölgesel lig 5. grupta ilk devreyi lider tamamlayan aksaray beldespor’umuzüzerinde oynanan kirli oyunlar ve şampiyonluğumuzun engellenmesi için yapılanbütün saldırılara karşı aksaray şehri olarak her zaman birlik ve beraberlikiçerisinde olduğumuzu herkesin bilmesini isterim. 

yıllardır siyah beyazlı camiamızın ve takımın en büyük vemanevi gücü olan taraftarımızın yanında olduğumun bilinmesini isterim.takımımızın ilk devreni son perdesinde kendi sahasında oynadığı silifkemaçı öncesinde taraftarlarımızı ziyaret edip takımımıza başarılar diledim.ancak tbmm de bütçe görüşmelerinden dolayı maçı izleyemedim. bu sezon herfırsatta tribündeki yerimi alarak takımımızın bir taraftarı olarak her zamanyanında bulundum. sadece maçlarına değil antrenmanlarda da takımımızaziyaretlerde bulunarak yalnız olmadıklarını hem şehrin bir idarecisi hem de birtaraftarı olarak yanlarında bulundum. bizlerin yüreğinde memleket sevdası birbaşkadır… aksaray belediyespor ve aksaray’ımızı bizler karşılıksız sevdik. ancakbizim karşılıksız sevdiğimiz memleketimizin takımına karşı bazı oyunlaroynandığının farkındayız. bu oyuncuları biz bozarız. bizim sevdamıza kimsekumpas kuramaz. herkes haddini bilecek. silifke belediyespor cephesinden kendisahamızda oyuncularımıza yapılan çirkin saldırıların takipçisi olacağımızdankimsenin şüphesi olmasın. maç içinde bariz hakem hataları damgasını vurdu. bunedenle çıktığımız şampiyonluk yolunda takımızın önüne kim kuyu kazar veemeğimizi çalmaya kalkanlar bilsin ki aksaray şehri tek yumruk olmuştur.bizlerde yaşanan bu olayların takipçisi olup aksaray belediyespor’un hakkınıkimseye yedirmeyeceğiz. bu da aksaray’ın evladı ramazan kaŞli sözü olsun” dedi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası