Asayiş

Jandarma İlçe Ve Köy Okullarında Güvenliği Sağlıyor

aksaray’da jandarma ekipleri ilçe ve köy okullarındaçevre güvenliğini sağlayarak öğrencilere de eğitimler veriyor.  

aksaray’ın sultanhanı İlçe jandarma komutanlığındagörevli jandarma timleri, ilçe ve köy okullarında görev alarak okul çevregüvenliğini sağlıyor. Öğrencilerle yakından ilgilenen jandarma timleri aynızamanda trafik ve güvenlik eğitimleri veriyor. eğitim ve öğretim dönemi başındanitibaren okulları boş bırakmayan ilçe jandarma komutanlığı ekipleri,öğrencileri sevindirmek için ikramlarda da bulunarak velilerden teşekküralıyor.

sultanhanı jandarma komutanlığı ekiplerinin okulziyaretleri ve okul çevresi güvenlik uygulamalarından çok memnun olduklarınıbelirten öğrenci velileri, “jandarma ekipleri okullarımıza sık sık gelereköğrencilerimizin okul giriş çıkışlarında okul çevrelerinde güvenlik tedbirlerialıyorlar. Özellikle trafiğin yoğun olduğu caddelerde gerekli tedbirleri alaraköğrencilerimizin güvenliğini sağlıyorlar. jandarma personeline teşekkürediyoruz” dediler.

İha

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası