Asayiş

EMNİYETTE YILBAŞI NÖBETİ

aksaray emniyet müdürü ali karabaĞ 2019 yılına mesaiarkadaşları ile birlikte adana karayolu üzerinde bulunan kom uygulamanoktasında girdi.

emniyet müdür ali karabaĞ yılbaşını vatandaşlarımızınhuzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla genel güvenlik veasayişin temini açısından uygulanan tedbirlere ek olarak 30/31 aralık 2018 – 01ocak 2019 tarihleri arasında İlimiz merkez ve ilçelerinde, avm’ler, pazaryerleri mağazalar ve çarşılar, umuma açık istirahat ve eğlence yerleri ilehalkın olarak bulunduğu yerler, ana arterlerde kapkaç yankesicilik vedolandırıcılık olaylarına karşı yaya ve motorize ekip sayılarınınarttırıldığını, şehirlerarası otobüs terminali, şehir içi taşıma araçlarında veduraklarında, vatandaşlarımızın yeni yıla topluca girmek için toplandıkları 15temmuz milli İrade meydanı ve ebulfeyz elçibey caddesinde bulunan işyerlerinde75 ekip ve 500 personelin görev aldığı güvenlik tedbiri planlamasınınyapıldığını, İl merkezin ve ilçelerimizde önem arz eden herhangi bir olumsuzolayın yaşanmadığını beyan etti

beraberinde İl emniyet müdür yardımcıları murat kiliÇ,cenk balta ve Şube müdürleri ile bölge trafik, Çevik kuvvet, asayiş ekipleramirliği, kom uygulama noktası ve aksaray polis merkezinde görev yapanmeslektaşlarını ziyaret eden ali karabaĞ “emniyet teşkilatı olarak 2018 yılındamesai mefhumu gözetmeksizin, vatandaşlarımızın hak ve hürriyetleri ile can vemal güvenliğini sağlamak gibi ulvi bir görevi ifa ettiklerini, 2019 yılında dabirlik ve beraberliğimize karşı tehdit oluşturan her türlü şer odağına karşımücadelemizin, yasaların verdiği yetki çerçevesinde yılmadan mücadelenin devamedeceğini” bildirerek değerli aksaraylı hemşerilerimin yeni yılını en içten duygularımla kutlarım dedi.

İl jandarma komutanı jandarma albay fuat anik’dayılbaşında görevi başında olan polisleri ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası