Asayiş

BACANAKLARIN KAVGASINDA 5 YARALI

aksaray eğitim ve araştırma hastanesi acil servisi önündeçıkan iki kavgada, iki bacanak birbirlerini yaraladı. olayı öğrenerek gelentarafların yakınları da aynı yerde kavga etti ve silahla vurulan üç kişi dahatedavi altına alındı

aksaray’da hastane önünde iki bacanağın ve yakınlarınınkarıştığı üç kavgada 5 kişi yaralandı.

alınan bilgiye göre, mehmet b. ile aralarında husumetbulunduğu öğrenilen bacanağı adem t. arasında aksaray eğitim ve araştırmahastanesi acil servisi önünde henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı.kavgaya dönüşen olayda yüzünden yaralanan mehmet b. hastanede tedavi altınaalındı.

tedavisi tamamlanan mehmet b, daha sonra bacanağı ademt’yi bıçakla yaraladı.

olayı haber alarak hastane önüne gelen iki tarafınyakınları da birbirleriyle tartışmaya başladı. tartışmanın kavgaya dönüşmesisonucu silahla yaralanan bayram t, kemal e. ve kenan e. de aynı hastaneyekaldırıldı.

yaralılardan adem t’nin hayati tehlikesi bulunduğuöğrenildi.

olayla ilgili mehmet b. gözaltına alındı.

Öte yandan, hastaneye çok sayıda polis ekibi gönderildi.olayda kullanılan silahlardan çıkan bir kurşun ise o sırada boş olan hastaneningözlem odasının camına isabet etti.

aa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası