Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aksaray’da güvenlik duvarları örülüyor; Vali Başkanlığında toplantı yapıldı!

Aksaray Valisi Mehmet Ali

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu başkanlığında İl Asayiş ve Güvenlik toplantısı gerçekleşti. Aksaray Valiliğinin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Aksaray İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Ali Bayer, Aksaray İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu katılım gösterdi.

Her ay düzenli olarak gerçekleşen, İl Asayiş ve Güvenlik toplantısında; Aksaray ilinde son dört ayda gerçekleşen operasyonel çalışmalar üzerinde değerlendirme yapıldı.

Aksaray’da suç ve suçlulara yönelik gerçekleştirilen kapsamlı çalışmalar neticesinde Aksaray’da daha güvenli ve yaşanabilir şehir haline gelmesi ve suç oranını azalmasına yönelik Jandarma ve Emniyet güçleri detaylı çalışmalarını titizlikle işlemeye devam ediyor.

Jandarma Komutan Bayer ve Emniyet Müdürü Kolcu Aksaray Valisi Kumbuzoğlu’na Aksaray’da son 4 ayda yapılan operasyonel çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Asayiş, göç, narkotik, kaçakçılık ve terör konuları üzerinde bilgiler alan Vali Kumbuzoğlu, bu konular hakkında alınan tedbirler ve uygulanan yaptırımlar hakkında görüştü.

Aksaray’da suç ve suçlulara yönelik verilen mücadelede vatandaşların güvenli ve huzurlu yaşayabilmesi için Jandarma ve Emniyet ekipleri tarafından uygulanan çalışmalar sonucunda Aksaray ilinde suç oranı en aza indirilmesi için çalışmaların devam edeceği belirtildi.

Haber: Fatma Altınok