AsayişGündemSon Dakika

Aksaray’da Endişe Veren Kayıp: Maaşını Çekmek İçin Evden Ayrıldı 24 Saattir Haber Alınamıyor!

Aksaray’da bir fabrikada Çalışan Mehmet Altınok'tan 60.000 TL'lik Para Çekme Hareketi Sonrası Kayboluş.

Aksaray merkez Fatih Mahallesi’nde ikamet eden Mehmet Altınok’tan 24 saattir haber alınamıyor. Eşi Hatice Altınok, polis ekiplerine başvurarak kayıp olan eşinin bulunması için yardım istedi.

Aksaray’ın Fatih Mahallesi’nde oturan 23 yaşındaki Mehmet Altınok’tan tam 24 saattir haber alınamıyor. Altınok, dün sabah saatlerinde evden çıkarak çalıştığı fabrikaya gitmek üzere evden ayrıldı. Ancak akşam saatlerinde eşinden haber alınamadı.

Altınok’un eşi Hatice Altınok, endişe verici durumu hemen polis ekiplerine bildirerek kayıp olan eşinin bulunması için yardım istedi. Mehmet Altınok’un evden çıkış amacının, iş yerinden 60.000 TL’lik bir miktarı çekmek olduğu belirtildi.

Emniyet birimleri, kayıp olan Mehmet Altınok’u bulmak için geniş çaplı bir arama çalışması başlattı. Ailesi ve yakınları ise kayıp olan sevdiklerinin sağ salim bulunması için dua ediyor ve endişeli bekleyişlerini sürdürüyor.

Olayla ilgili detaylı soruşturma devam ederken, Mehmet Altınok’un bulunması için tüm olanaklar seferber edilmiş durumda.

Haber: Fatma Altınok

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası