Asayiş

AFET VE ACİL DURUM YÖNETİM MERKEZİNİN KURULUMU TAMAMLANDI

aksarayafad müdürlüğü bünyesinde İl Özel İdare tarafından 226.000 tl finansa edilen afetve acil durum yönetim merkezinin kurulumu tamamlandı.

afad müdürlüğünün pınar mahallesinde bulunan arama-kurtarma afet-acil durum yönetim binasında ilimiz genelinde meydana gelebilecekafetlerde veya acil durumlarda birden çok kurumu ilgilendiren olaylarda afetinmeydana getireceği can ve mal kaybının en aza indirilmesi, vatandaşlarımızınacil ve temel ihtiyaçlarının bir şekilde karşılanması, müdahale hizmetlerinindaha hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesi, aydes (afet yönetimi karar desteksistemi) yazılım programı üzerinden yapılan bütün çalışmaların 4 ekranlıwideowoll sisteminden kesintisiz izlenmesi ve takip edilmesi hizmetguruplarında ekiplerin daha hızlı alana sevkini sağlamak, 26 hizmet grubunun vekurun yetkililerinin aynı anda görev yapabileceği afet ve acil durum yönetimmerkezinin kurulumu tamamlanmıştır.

haber yaşar k.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası