Gündem

ARKEOLOGLAR BALODA BULUŞTU

aksaray Üniversitesi arkeoloji bölümü ilk mezunlarınıvererek, öğrenciler güzelyurt hekim konağında yapılan törenle mezuniyetlerinikutladılar. aksaray Üniversitesi arkeoloji bölümü öğrencilerimezuniyetlerini görkemli bir balo ile kutlayarak mesleklerine geçişin ilkaşamasını değerlendirdiler. arkeoloji bölüm temsilcisierdem..

ARKEOLOGLAR BALODA BULUŞTU

aksaray Üniversitesi arkeoloji bölümü ilk mezunlarınıvererek, öğrenciler güzelyurt hekim konağında yapılan törenle mezuniyetlerinikutladılar.

aksaray Üniversitesi arkeoloji bölümü öğrencilerimezuniyetlerini görkemli bir balo ile kutlayarak mesleklerine geçişin ilkaşamasını değerlendirdiler. arkeoloji bölüm temsilcisierdem genç; aksaray’ımızdan mezun olan arkeologlarımızın vatanı,milleti ve bilimdünyası için çok büyük projeler yapacağına canı gönülden katılıyorum.mesleğimizin ne derece önemli olduğunun bilincindeyiz. arkeolojiye ilgi alakaher geçen gün artmaktadır. bu nedenle mesleğimizin gelişmesi için elimizdengelen gayreti göstereceğiz. bunun hem ülkemize hem de bilim dünyasına güzelkatkıları olacaktır. bugün aksaray’ımız için başarı gurur ve sevinç günüdür.dedi.

mezuniyet töreni balosu toplu fotoğraf çekilmesi ilebirlikte sona erdi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL