Asayiş

Aranan Şahıs Yakalandı

Çeşitli suçlardan aranan ve hakkında 10 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs Jandarma ekiplerinin yaptığı devriye esnasında yakalanarak gözaltına alındı. Aksaray İl Jandarma Komutanlığı, yasadışı faaliyetleri olan kişi..

Aranan Şahıs Yakalandı

Çeşitli suçlardan aranan ve hakkında 10 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs Jandarma ekiplerinin yaptığı devriye esnasında yakalanarak gözaltına alındı.
Aksaray İl Jandarma Komutanlığı, yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda devriye faaliyetleri yaptı. Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT Dedektifleri ve komando unsurlarının desteğiyle, Gülağaç İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Gülağaç İlçesinde yürütülen devriye faaliyeti esnasında çeşitli suçlardan aranan ve hakkında 10 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen K.S isimli şahıs gözaltına alındı. Gözaltına alınan aramalı şahıs Jandarmadaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Haber: Yaşar Karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL