Asayiş

Aranan Şahıs Yakalandı

Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçundan aranan ve hakkında 4 yıl 1 ay 21 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüpheli şahıs Jandarma ekiplerinin yaptığı devriye esnasında yakalandı. Aksaray İl Jandarma Komutanlığı..

Aranan Şahıs Yakalandı

Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçundan aranan ve hakkında 4 yıl 1 ay 21 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüpheli şahıs Jandarma ekiplerinin yaptığı devriye esnasında yakalandı.
Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor. Edinilen bilgilere göre olay; Merkez İlçe mülki sınırları içerisinde meydana geldi. Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT Dedektifleri ve Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda Merkez İlçe mülki sınırları içerisinde devriye faaliyeti yaptı. Yapılan devriye esnasında Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçundan arandığı ve hakkında 4 yıl 1 ay 21 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen M.E isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheli şahıs Jandarma Merkezindeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Haber: Yaşar Karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL