Asayiş

ARAMALI ŞAHIS YAKALANDI

aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri suç ve suçlularla mücadele kapsamında yaptığı devriye faaliyetleri esnasında farklı suçlardan toplam 3 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası bulunan bir şahsı gözaltına aldı…

ARAMALI ŞAHIS YAKALANDI

aksaray İl jandarma komutanlığı ekipleri suç ve suçlularla mücadele kapsamında yaptığı devriye faaliyetleri esnasında farklı suçlardan toplam 3 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası bulunan bir şahsı gözaltına aldı.

edinilen bilgilere göre olay; aksaray gökçe köyünde meydana geldi. İl jandarma komutanlığına bağlı jasat dedektifleri ve merkez İlçe jandarma karakol komutanlığı ekipleri aksaray cumhuriyet başsavcılığı talimatları doğrultusunda yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla devriye faaliyeti yaptı. gökçe köyünde yapılan devriye esnasında silahla tehdit, kasten yaralama, resmi belgede sahtecilik ve ihaleye fesat karıştırmak suçlarından aranan ve hakkında 3 yıl 4 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan m.Ö isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan m.Ö isimli aramalı şahıs jandarma merkezindeki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
haber: murat uğurlu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL