Gündem

ANNELER GÜNÜ YÜREKTEN KUTLUYORUM

tbmm ak parti grup başkanvekili ve aksaray milletvekili İlknurİncöz anneler günü il ilgili yayınladığı mesajında;  “bu kadim coğrafyayla birlikte, dünyanın dört birtarafındaki bütün annelerin anneler günü’nü yürekten kutluyorum. Özellikle şehit..

ANNELER GÜNÜ YÜREKTEN KUTLUYORUM

tbmm ak parti grup başkanvekili ve aksaray milletvekili İlknurİncöz anneler günü il ilgili yayınladığı mesajında; 

“bu kadim coğrafyayla birlikte, dünyanın dört birtarafındaki bütün annelerin anneler günü’nü yürekten kutluyorum.

Özellikle şehit annelerine bu özel gün vesilesiyle sonsuzhürmetlerimi ve milletimiz adına şükranlarımı arz ediyorum.

allah bütün annelerden ve özellikle yavrularını butopraklar uğruna şehit veren annelerden ebediyen razı olsun.

bu aziz millet vatansız kalmasın, bu kutlu coğrafyada alyıldızlı bayraktan başkası dalgalanmasın, bu toprakların sevgi kokan çocuklarıboyunduruk altında yaşamasın, bu aziz milletin çocukları esareti, korkuyu veterörü yaşamasın diye vatan savunması uğruna şehit olan tüm kahramanlarımızı buözel günde saygıyla, sevgiyle, rahmet ve minnetle anıyorum.

yüce kitabımız kuran’ı kerim’in ‘onlara öf bile demeyin’emri gereği anne ve babalarımıza hürmette kusur etmemeyi yüce dinimizin biremir olarak gören bizler anne ve babalarına hürmetsizlik edenleri asla hoşgörmeyiz, göremeyiz…

alemlere rahmet olarak gönderilen peygamber efendimizinebedi rehberliğinde şekillenen imanımız ve cennetin annelerin ayakları altındaolduğuna olan inancımız gereği bugün ve her gün hakları ödenmez annelerimize enkalbi sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. 

partimiz kurulduğu günden bu yana hiçbir anne evlat acısıyaşamasın diye elinden gelen çabayı tüm hassasiyeti ile dün olduğu gibi bugünde göstermeye devam ediyor.

türkiye’nin bölgesinde güçlü bir aktör olmasın istemeyeniç ve dış mihrakların tüm türlü oyunlarına, kirli planlarına, hainittifaklarına, alçak darbe girişimlerine rağmen, 2023, 2051, 2071 hedeflerineulaşmak için çıktığımız demokrasi yolunda özellikle annelerimizin rızasını,duasını her şeyden çok önemsiyoruz.

hükümet olarak bütün imkanlarımızla annenin, ailenin vetoplumun güçlenmesi için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.

hiçbir ocağın sönmesini, hiçbir annenin gözyaşı dökmesiniistemediğimiz ülkemizle birikte tüm mazlum coğrafyaların istisnasız bütünannelerini sevgiyle, hürmetle selamlıyor, anneler günü’nü kutluyorum”dedi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL