Gündem

ANNE SEVGİSİ EN ANLAMLI DUYGUDUR

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, anneler günüvesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı. ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, anneler günüvesilesiyle, yayınladığı mesajında; “yeryüzündeki en kutsal görevi üstlenen annelerin,karşılıksız sevgi, bitmeyen..

ANNE SEVGİSİ EN ANLAMLI DUYGUDUR

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, anneler günüvesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, anneler günüvesilesiyle, yayınladığı mesajında;

“yeryüzündeki en kutsal görevi üstlenen annelerin,karşılıksız sevgi, bitmeyen özveri, sınırsız hoşgörü ve mutluluk kaynağıolduğunu belirterek, yaşamımız boyunca güven ve desteğini aradığımız,yanlarında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeyedeğişmeyeceğimiz, annelerimize, hak ettikleri ilgi ve sevgiyi her zamangöstermeliyiz. bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören vetüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizinhakkı asla ödenemez.

Şefkatin tükenmez kaynağı, en mutlu anlarımızda olduğugibi, en zor günlerinde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz.annelerimiz, yetiştirdikleri sağduyulu, ilkeli ve özgüvenli bireylerle sağlıklıve gelişmiş toplumların temelini oluştururlar. anne sevgisi, insan yaşamınınher evresinde var olan en anlamlı duygularından biridir.

bizi biz yapan değerleri barındıran annelerimiz,varlıklarıyla bizleri onurlandırmakta, geleceğimizi ellerindeşekillendirmektedirler. bu duygu ve düşüncelerle onların ilgisine layık olmakhepimiz için asli bir görev olmalıdır. tüm annelerimizin anneler günü‘nükutluyor, dünyanın bütün annelerine mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum.’’İfadelerine yer verdi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL