Sağlık

AMBULANS ŞOFÖRLERİ EĞİTİM ALDI

ambulans şoförlerine zorlu parkurda sürüş eğitimi verildi. 112 sağlık ekiplerinin olay yerlerine ve vakalara daha hızlı ve daha güvenli müdahale edebilmesi için 112 acil yardım ekibinde görevli 14 personele ambulans..

AMBULANS ŞOFÖRLERİ EĞİTİM ALDI

ambulans şoförlerine zorlu parkurda sürüş eğitimi verildi.

112 sağlık ekiplerinin olay yerlerine ve vakalara daha hızlı ve daha güvenli müdahale edebilmesi için 112 acil yardım ekibinde görevli 14 personele ambulans sürüş eğitimi verildi.
aksaray İl sağlık müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen birçok çalışma ve eğitim hizmetleri kapsamında 112 acil yardım ekibinde görevli personellere ambulans sürüş eğitimi verildi. İl genelinde acil sağlık hizmetleri İstasyonlarında ve kamu hastaneleri hizmetleri başkanlığına bağlı devlet hastaneleri ambulanslarında sürücü olarak aktif görev yapan personelin ambulans sürüş becerilerini geliştirmek, ambulans kazalarını önlemek ve ambulans çalışanlarının güvenliğini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen eğitimlerde sürücüler zorlu parkurlarda eğitim aldı. konya İl sağlık müdürlüğü ile koordineli olarak gerçekleştirilen eğitim 7 eğitmen tarafından 112 istasyonlarında ve ilçe hastanelerinde görev yapan toplam 14 personele yönelik gerçekleştirildi. parkurlarda eğitmenlerden uygulamalı olarak eğitim alan ambulans şoförleri eğitimin ardından trafikte güvenlik seviyesini artırdı.
haber: yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL