Gündem

AKTÜRK’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

aile ve sosyal politikalar il müdürü İsrafil aktürkgazetemizi ziyaret etti. aktürk yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyetidile getirirken, aile ve sosyal politikalar il müdürlüğünün ilimizdekifaaliyetleri hakkında bilgiler verdi.  aile ve sosyal politikalar il müdürü..

AKTÜRK’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

aile ve sosyal politikalar il müdürü İsrafil aktürkgazetemizi ziyaret etti. aktürk yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyetidile getirirken, aile ve sosyal politikalar il müdürlüğünün ilimizdekifaaliyetleri hakkında bilgiler verdi. 

aile ve sosyal politikalar il müdürü İsrafilaktürk’ün yapmış olduğu açıklamada; “engelli ailelerimizi ramazan ayındadaunutmayarak engelli ailelerimizi evlerinde ziyaret ediyoruz.  hedefimiz 800 engelli ailesi ve 400 yetimailesini ziyaret etmektir. hizmetlerimizi yerinde inceliyoruz. hizmetlerimizaralıksız devam edecek olup, biz hizmetlerimizi en iyi şekilde yapıyoruz. yapmayada devam edeceğiz. ailelerin ayağına gidiyoruz. bir isteğiniz var mı diye.bakanlığa bağlı ilimizde 57 koruma altında çocuk evleri,54 koruyucu ailedeçocuklarımız var. huzur evimizde 110 yaşlı vatandaşımıza hizmet vermekteyiz. 70engelli vatandaşımıza da rehabilitasyonda hizmeti veriyoruz” dedi.

haber vedat t.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL