Siyaset

AKTAŞ SEVGİ VE COŞKUYLA KUCAKLANDI

24 haziran seçimi kapsamında çalışmalarını hızla sürdürenak parti aksaray milletvekili adayı muhammet aktaş, gece gündüz demedenvatandaşları ziyaret ediyor. kapı kapı gezerek türkiye için son derece önemli olan 24 haziranseçiminin önemini..

AKTAŞ SEVGİ VE COŞKUYLA KUCAKLANDI

24 haziran seçimi kapsamında çalışmalarını hızla sürdürenak parti aksaray milletvekili adayı muhammet aktaş, gece gündüz demedenvatandaşları ziyaret ediyor.

kapı kapı gezerek türkiye için son derece önemli olan 24 haziranseçiminin önemini vatandaşlara anlatan muhammet aktaş, gittiği, girdiği heryerde büyük bir sevgi ve coşkuyla karşılanıyor

24 haziran seçimi kapsamında çalışmalarını hızla sürdürenak parti aksaray milletvekili adayı muhammet aktaş, gece gündüz demedenvatandaşları ziyaret ediyor. kapı kapı gezerek türkiye için son derece önemliolan 24 haziran seçiminin önemini vatandaşlara anlatan muhammet aktaş, gittiği,girdiği her yerde büyük bir sevgi ve coşkuyla karşılanıyor. vatandaşlarlakucaklaşarak 24 haziran seçiminin önemini anlatan milletvekili adayı muhammetaktaş, aynı zamanda vatandaşlarında dilek ve temennilerini dinliyor. 16 yıllıkak parti iktidarının türkiye’de ve aksaray’da yaptığı yatırımları, çalışmalarıanlatan milletvekili adayı aktaş, artık dünyada söz sahibi olan türkiye’ninçıtayı bir kat daha yükseltmesi için 24 haziran seçiminde vatandaşlardan destekistedi. bu seçimin türkiye’nin geleceğini kurtaracak bir seçim olduğunubelirten aktaş, seçim öncesi yine türkiye’yi karıştırmaya çalıştıklarını,özellikle ekonomik saldırılarda bulunulduğunun altını çizerek, huzurun,refahın, güvenliğin, büyümenin, güçlenmenin, gelişmenin daha da artması için 24haziran seçiminde ak parti’ye destek istedi. türkiye’de olduğu gibi aksaray’dada 16 yıllık ak parti iktidarı süresince çok ciddi gelişmelerin yaşandığınadeğinen milletvekili adayı muhammet aktaş, genç ve dinamik bir milletvekiliadayı olarak allah izin verirse 25 haziran sabahından itibaren aksaray için,aksaraylılar için, türkiye için var gücüyle çalışacağını ifade etti.

ak parti milletvekili adayı muhammet aktaş’ı sevgi vecoşkuyla adeta kucaklayan vatandaşlar ise geçmişten bu güne yapılan çalışmalarıçok iyi izlediklerini, başta türkiye’nin ve aksaray’ın nereden nereye geldiğiniçok iyi gördüklerini ifade ederek 24 haziran seçiminde ak parti’ye destekvereceklerini söylediler. Özellikle eskiden hastaneye bile gidemediklerini,muayene olamadıklarını ve ilaç bile alamadıklarının altını çizen vatandaşlar,“biz neyin ne olduğunu çok iyi biliyor ve izliyoruz. allah izin verirse akparti ve sayın recep tayyip erdoğan reisimiz ile güçlenerek yolumuza devamedeceğiz” dediler.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL