Gündem

AKSARAY’IMIZIN SIKINTILARINI DİLE GETİRECEĞİZ

milliyetçi hareket partisi (mhp) aksarayteşkilat yöneticileri, milletvekili adayları ramazan kaşlı, aysun hızlı okur, fatihÖnemli, mhp İl genel ve belediye meclis Üyeleri, türkiye kamu-sen aksaray Şubebaşkanı ali toprak ve aksaray Ülkü..

AKSARAY’IMIZIN SIKINTILARINI DİLE GETİRECEĞİZ

milliyetçi hareket partisi (mhp) aksarayteşkilat yöneticileri, milletvekili adayları ramazan kaşlı, aysun hızlı okur, fatihÖnemli, mhp İl genel ve belediye meclis Üyeleri, türkiye kamu-sen aksaray Şubebaşkanı ali toprak ve aksaray Ülkü ocakları teşkilat üyeleri seçimziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

24 haziran seçimleri öncesinde milliyetçihareket partisi heyeti, öğle namazını eras İşhanı camii’nde eda ettikten sonraiş hanındaki esnafları ve çarşı esnafını ziyaret ettiler. esnaflarınsorunlarını tek tek dinleyen milletvekili adayları seçildikleri taktirdeesnafın sıkıntısını en yüksek perdeden dile getireceklerini ifade ettiler.

esnafın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanan mhp aksaray milletvekili adayları, esnaflarıgezerken karşılaştıkları teveccühten dolayı memnuniyetini dile getirdiler ve esnafateşekkür ettiler.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL