Gündem

AKSARAY TURİZMİNİ ZİRVEYE ÇIKARMALIYIZ

15-22 nisanturizm haftası münasebetiyle İl kültür turizm müdürü mustafa doğan ve beraberindekiturizm işletme temsilcileri ve yöneticileri ile acente sahipleri belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı’yı ziyaret etti. İl kültür turizmmüdürü mustafa doğan,..

AKSARAY TURİZMİNİ ZİRVEYE ÇIKARMALIYIZ

15-22 nisanturizm haftası münasebetiyle İl kültür turizm müdürü mustafa doğan ve beraberindekiturizm işletme temsilcileri ve yöneticileri ile acente sahipleri belediyebaşkanı haluk Şahin yazgı’yı ziyaret etti.

İl kültür turizmmüdürü mustafa doğan, turizm haftası dolayısıyla aksaray’da yapılacaketkinlikler hakkında başkan yazgı ’ya bilgi verdi. etkinliklere başkanı davetetti.

turizmin rengi, dili, dini ve ırkı olmadığını aktaran İl kültür turizm müdürü mustafa doğan,aksaray turizminin gelişmesi için tüm kurumların iş birliği içerisinde olmasıgerektiğini söyledi.

belediye başkanıhaluk Şahin yazgı, kendisini ziyaret eden kültür turizm müdürü mustafa doğan,turizm işletme yöneticileri ile acente temsilcilerine teşekkür etti. aksaray’ınelinde büyük bir turizm potansiyeli olduğunu aktaran başkan yazgı, “aksaray’daturizm atağı başlatmalıyız. Çünkü şehrimizin elinde büyük bir potansiyeli var.turizm şirketleri yada işletmeleri olarak şehrimizin doğal ve kültürelzenginliği herkese anlatmalıyız. bu konu hakkında belediye olarak her türlüprojeye destek vermeye hazırım” ifadelerini kullandı.  

belediye başkanıhaluk Şahin yazgı, ayrıca aksaray’da sinema ve dizi filmi çeken yapımcılarınaksaray’ı çok beğendiğini söyledi. ‘yapımcılar, şehrimizi doğal film platosuolarak görüyorlar’ değerlendirmesinde bulundu.  

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL