Ekonomi

AKSARAY GROSS MARKET AÇILDI

toptan ve perakende satışmerkezi olan aksaray gross market düzenlenen törenle birlikte açıldı. kurtuluş caddesi üzerindehizmete açılan aksaray gross marketin açılış törenine belediye başkanı halukŞahin yazgı, ak parti İl başkanı hüseyin..

AKSARAY GROSS MARKET AÇILDI

toptan ve perakende satışmerkezi olan aksaray gross market düzenlenen törenle birlikte açıldı.

kurtuluş caddesi üzerindehizmete açılan aksaray gross marketin açılış törenine belediye başkanı halukŞahin yazgı, ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, ak parti merkez İlçe başkanıhamza aktürk, chp İl başkanı ramazan koçak, atso başkanı cüneyt göktaş, borsabaşkanı hamit Özkök, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

başkan yazgı, her yeni gündeyeni işletmelerin açılmasının sevindirici olduğunu söyleyip “bir ülkede ya daşehirde istikrar varsa her gün yeni yeni işletmeler açılır. İşletmemizinaksaray’ımıza hayırlı uğurlu olmasını ve işletme sahiplerine bol ve bereketlikazançlar diliyorum” dedi.

ak parti İl başkanı hüseyinaltınsoy ise toptan ve perakende ürün satışının yapılacağı marketin bölgedeönemli bir eksikliği ortadan kaldıracağını söyledi.

aksaray gross market, protokolüyelerinin kurdele kesiminden sonra hizmete açıldı.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL