Gündem

AK PARTİ’DE TEMAYÜL YOKLAMASI 5 MAYIS’TA

ak parti’de adaylık değerlendirmesine alınacaklarlailgili ön incelemeye katkı sağlaması amacıyla teşkilat mensuplarının temayülünüalmak için 5 mayıs’ta 81 İlde temayül yoklaması yapılacak. ak parti başkan altınsoy açıklamasında, 26 nisantarihinde başlayan aday..

AK PARTİ’DE TEMAYÜL YOKLAMASI 5 MAYIS’TA

ak parti’de adaylık değerlendirmesine alınacaklarlailgili ön incelemeye katkı sağlaması amacıyla teşkilat mensuplarının temayülünüalmak için 5 mayıs’ta 81 İlde temayül yoklaması yapılacak.

ak parti başkan altınsoy açıklamasında, 26 nisantarihinde başlayan aday adaylığı müracaat süresini 2 mayıs Çarşamba itibariyle tamamlamış bulunmaktayız. 27. dönemmilletvekilliği aday adaylarımız sahada çalışmalarını sürdürüyor. adayadaylarımızın partimize göstermiş oldukları teveccühlerinden dolayı teşekkürediyorum” dedi.temayül yoklamasında, Üyeliği devam eden genel merkez partikurucular kurulu Üyeleri, İl başkanı ve yönetim kurulu Üyeleri, merkez İlçebaşkan ve yönetim kurulu Üyeleri, İl gençlik ve kadın kolları başkanları veyönetim kurulu Üyeleri, İl demokrasi hakem kurulu Üyeleri, İl disiplin kuruluÜyeleri, parti üyeliği devam eden ve aday adayı olmayan eski İl başkanları,İlçe başkan ve yönetim kurulu Üyeleri, İlçe gençlik ve kadın kolları başkan veyönetim kurulu Üyeleri, parti İl, İlçe ve belde belediye başkanları, İl, İlçeve belde belediye meclisi Üyeleri, İl genel meclisi Üyeleri, belde başkanlarıve yönetim kurulu Üyeleri, belde gençlik ve kadın kolları başkanları, köy vemahalle başkanları, parti Üyesi, 22, 23, 24, 25 ve 26. dönem aday adayı olmayanmilletvekillerinin teşkilat temayül yoklamasında oy kullanacağını söyledi.

başkan altınsoy, 24 haziran’dagerçekleştirilecek olan 27. dönem milletvekilliği genel seçimleri için adayadaylarına, 5 mayıs 2018 cumartesi günü saat 10:00 – 16:00 arasında, atatürkkapalı spor salonunda temayül yoklaması yapacaklarını bildirdi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL