Eğitim

AK İRFAN BURSLULUĞUNA YOĞUN İLGİ

ak İrfan koleji geçtiğimiz hafta sonu yapmış olduğu bursluluk sınavına yoğun katılım gerçekleşti. sınava 4. 5. 6. 7. 9. 10. 11. sınıf öğrencileri katıldı. 32 derslikte yapılan sınav İki seans..

AK İRFAN BURSLULUĞUNA YOĞUN İLGİ

ak İrfan koleji geçtiğimiz hafta sonu yapmış olduğu bursluluk sınavına yoğun katılım gerçekleşti. sınava 4. 5. 6. 7. 9. 10. 11. sınıf öğrencileri katıldı. 32 derslikte yapılan sınav İki seans şeklinde gerçekleştirildi.

konuyla ilgili açıklama yapan ak İrfan koleji yönetim kurulu başkanı ali Özlük, “her yıl olduğu gibi bu yılda yoğun katılımla gerçekleşen bursluluk sınavında 4. sınıftan 11. sınıfa kadar seviyelerden öğrenciler katıldılar. % 100’e varan indirim kazanma imkânı olan öğrenciler, sıralamalarına göre indirimler kazanacaklardır. pek çok sınıfta boş kontenjanı bulunmayan kolejimize aileler, hem öğrencilerinin durumunu görmek, hem de kaliteli eğitim ve öğretim almak için bu sınava öğrencilerini katmaktadırlar. Önümüzdeki yılın fiyatları 1 hafta içinde yönetim tarafından belirlendikten sonra yeni yılın kayıtlarını almaya başlayacağız” dedi.
ali Özlük konuşmasının devamında; kolej olarak öğretime önem verdiğimiz gibi eğitime de önem vermekteyiz. akademik başarının yanında temel insani değerleri benimsemiş bireyler yetiştirmek okulumuzun temel misyonları arasındadır. ak İrfan kolejinde öğrenciler, lgs, yks, antalya bilim olimpiyatları, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri ile mutlu ve başarılı olarak hayata hazırlanmaktadır diyerek, sınav sonuçlarının, okulun www.akirfanokullari.k12.tr  internet adresinden duyurulacağını ifade etti.
haber: yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL