Siyaset

AK HEYET ESNAF ZİYARETLERİNE ARA VERMİYOR

ak parti il başkanı hüseyin altınsoy ve ak parti ilçebaşkanı hamza aktürk seçim öncesinde olduğu gibi seçim sonrasında esnaflarıziyaret ederek sorunlara ve taleplere anında çözüm üretiyorlar. 12 eylül 2017 tarihinde..

AK HEYET ESNAF ZİYARETLERİNE ARA VERMİYOR

ak parti il başkanı hüseyin altınsoy ve ak parti ilçebaşkanı hamza aktürk seçim öncesinde olduğu gibi seçim sonrasında esnaflarıziyaret ederek sorunlara ve taleplere anında çözüm üretiyorlar.

12 eylül 2017 tarihinde ak parti aksaray il başkanlığınaatanan hüseyin altınsoy atandığı günden bugüne kadar esnaf ve vatandaşziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

ak parti aksaray İl başkanı hüseyin altınsoy yaptığıaçıklamada; “günde en az 10 ile 15 arasında değişen esnaf ziyaretlerindebulunuyoruz. bu esnaflarımızı ziyaret ederek ne gibi sorunlarının olduklarınıve bu sorunlara anında çözüm arıyoruz ve çözüm üretiyoruz. belediyemizdentalepleri olan vatandaş ve esnaflarımızın taleplerini anında aksaray belediyebaşkanımız haluk Şahin yazgı’ya iletiyoruz. vekillerimizden talepleri olanvatandaşlarımızın taleplerini aksaray milletvekillerimiz İlknur İnceöz hanımave cengiz aydoğdu beye iletiyoruz. aksaray’daki kurumlarımızda sorunları vetalepleri olan vatandaşlarımız ve esnaflarımızın sorunlarını ve taleplerinikurum yetkilisi olan kurum amirlerine iletiyoruz. bu ziyaretler oldukça güzelgeçiyor. aksaray esnafını ziyaret ettiğimizde bizlere çay ikram ediyorlar.güzel sohbetlerine eşlik ediyoruz. bu ziyaretler bizleri ve esnaflarımızı ziyadesiylememnun ediyor. sonuçta biz siyasetçilerin en büyük işivatandaşa hizmet etmektir” dedi.

haber vedat tunç

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL