Gündem

Ak Davaya Hizmet İçin Varım

Emine Özdemir Kaçer, Ak Parti Aksaray Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Aksaray Üniversitesi’nde Dr. Öğr. Üyesi olan Emine Özdemir Kaçer, Ak Parti Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Milletvekili aday adaylığını Ak Parti..

Ak Davaya Hizmet İçin Varım

Emine Özdemir Kaçer, Ak Parti Aksaray Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Aksaray Üniversitesi’nde Dr. Öğr. Üyesi olan Emine Özdemir Kaçer, Ak Parti Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Milletvekili aday adaylığını Ak Parti İl Binasında açıklayan Emine Özdemir Kaçer; Bugün bu kutsal davada Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’la aynı yolda yürümekten kıvanç duyuyorum. Ak Parti ‘nin bir neferi olarak Cumhurbaşkanımızın yanında ve ona destek olmak için Türkiye Yüzyılını hep birlikte yaşamak ve bu Ak davaya hizmet etmek için milletvekili aday adayı oldum” dedi.
Milletvekili aday adaylığını açıklayan Emine Özdemir Kaçer konuşmasının devamında; “Bilindiği üzere 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan asrın felaketi olarak nitelendirilen binlerce insanımızı kaybettiğimiz depremin acısını hala hissetmekteyiz. Felakette yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve ülkemize baş sağlığı diliyorum. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bu zorlu günleri de birlikte atlatacağımıza inanıyorum” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

Haber: Yaşar Karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL