Resmi İlanlar

Aile Sağlığı Merkez İnşa Edilecek

bolu İl sağlık müdürlüğü sağlık bakanlığı bakan yardımcılıkları; gerede aile sağlığı merkezi (4 ahb) ve 112 ashİ hizmet binası yapım işi 4734 sayılı kamu İhale kanununun 19 uncu maddesine göre..

Aile Sağlığı Merkez İnşa Edilecek
bolu İl sağlık müdürlüğü sağlık bakanlığı bakan yardımcılıkları; gerede aile sağlığı merkezi (4 ahb) ve 112 ashİ hizmet binası yapım işi 4734 sayılı kamu İhale kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda ekap üzerinden alınacaktır.
ilan.gov.tr’ de yer alan ilana göre; bolu İl sağlık müdürlüğü sağlık bakanlığı bakan yardımcılıkları; gerede aile sağlığı merkezi (4 ahb) ve 112 ashİ hizmet binası yapım işi sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içindeyer teslimi yapılarak işe başlanacak olup, teslim tarihi yer tesliminden itibaren 365 (Üçyüzaltmışbeş) takvim günüdür. İhaleye son teklif verme tarihi ve saati:03.03.2023 – 10:30 olup ihaleye katılmak isteyen isteklilerin belirtilen tarih ve saate kadar gerekli belgeler ile müracaat etmesi gerekir.
ayrıntılı bilgi için tiklayiniz
banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL