Gündem

AİLE EĞİTİM SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

akÇed(aksaray kültür Çevre, gençlik ve spor kulübü derneği), aksaray belediyesi ve ak İrfan koleji’nin birlikte  organize ettikleri “aİle eĞİtİm semİnerlerİ” haftalık seminerler dizisinin 3.sü  07 ocak cumartesi günü ak İrfan..

AİLE EĞİTİM SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

akÇed(aksaray kültür Çevre, gençlik ve spor kulübü derneği), aksaray belediyesi ve ak İrfan koleji’nin birlikte  organize ettikleri “aİle eĞİtİm semİnerlerİ” haftalık seminerler dizisinin 3.sü  07 ocak cumartesi günü ak İrfan koleji’nde iki oturum halinde gerçekleştirildi.

İlk olarak aile terapisti klinik psikolog enise akgül’ün “aİle İÇİ İletİŞİmde temel kavramlar”  konulu konuşmasını yapmasından sonra verilen 15 dakikalık arada katılımcılara, neyzen muhammed güvenmez tarafından sunulan ney dinletisi eşliğinde, çay ve kahve ikram edildi.
dinleyiciler tarafından ilgiyle dinlenen aile terapisti klinik psikolog enise akgül’ün ardından ikinci bölümde dr. Öğretim Üyesi Ömer akgül kürsüye çıktı. aile İçi İletişimde temel kavramlar konusunun
Ömer akgül tarafından farklı bir açıdan katılımcılara aktarıldığı programda dinleyiciler, her iki konuşmacıya da soru sorma imkânı buldu. konuşmalarının ardından aile terapisti klinik psikolog enise akgül’e, katkılarından dolayı, ak İrfan koleji yönetim kurulu başkanı ali ÖzlÜk tarafından, dr. Öğretim Üyesi psikolog Ömer akgül’e ise akÇed başkanı nuri coşgun tarafından plaket takdim edildi. 10.30’da başlayan ve yaklaşık 2 buçuk saat süren program, hatıra fotoğrafının da çekilmesiyle, saat 13.00’te sona erdi.
haber bülteni

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL