Gündem

AÇILIŞ VE FETTAH CAN KONSERİ BİR ARADA

aksaray belediyesi tarafından yapılan recep tayyiperdoğan gençlik parkı 13 mayıs pazar günü saat 20:00’ daaçılış ve açılışın ardından fettah can konseri gerçekleştirilecek.   tacin mahallesinde kültür parkın hemen devamında yer alanuluırmağın..

AÇILIŞ VE FETTAH CAN KONSERİ BİR ARADA

aksaray belediyesi tarafından yapılan recep tayyiperdoğan gençlik parkı 13 mayıs pazar günü saat 20:00’ daaçılış ve açılışın ardından fettah can konseri gerçekleştirilecek.  

tacin mahallesinde kültür parkın hemen devamında yer alanuluırmağın her iki tarafını kapsayan uluırmak rekreasyon alanı ve kent parkıprojesinin 425 bin metrekarelik geniş bir sahaya sahip olduğunu ve projenin 1.etap 79 dönüm, 2. etap 104 dönüm ve 3. etap 243 dönümden oluşan recep tayyiperdoğan gençlik parkına 1200 baston gül ve 200 bin petunya dikimigerçekleştirilerek, çevre düzenlemesinin yapılmasıyla birlikte açılışahazırlanıyor.

aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı pazar günüsaat 20:00’ da gerçekleştirilecek olan recep tayyip erdoğan gençlik parkıaçılışına ve açılışın ardından gerçekleştirilecek olan fettah can konseri ilegece tamamlanacak.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL