Gündem

50 AYDA 760 BİN TON SICAK ASFALT ATILDI

aksaraybelediyesi fen İşleri yaptığı çalışmalar ile il merkezinde bozuk ve asfaltsızyol bırakmayacak.  dört yıl içerisinde toplamda yaklaşık 760 bin ton sıcakasfalt çalışması yaparak rekora imza atan aksaray belediyesi fen İşlerimüdürlüğü,..

50 AYDA 760 BİN TON SICAK ASFALT ATILDI

aksaraybelediyesi fen İşleri yaptığı çalışmalar ile il merkezinde bozuk ve asfaltsızyol bırakmayacak. 

dört yıl içerisinde toplamda yaklaşık 760 bin ton sıcakasfalt çalışması yaparak rekora imza atan aksaray belediyesi fen İşlerimüdürlüğü, geçtiğimiz günlerde tacin mahallesi ve kalanlar mahallesi gibimahallelerimizde ihtiyaç duyulan yollarımızda sıcak asfalt çalışmalarını büyükbir oranda tamamladı.

aksaray belediyesi fen İşleri müdürlüğüne bağlı ekipler,bugünlerde şehrin en yoğun caddelerinden olan gündoğdu caddesinde ve aksaraymerkez anadolu lisesi yakınlarında kış mevsimi etkisi ile deformasyona uğrayanyollarımızda sıcak asfalt çalışmaları yaparak şehrimizin pırıl pırıl birgörünüme sahip olması için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Çalışmalardan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifadeeden vatandaşlar, aksaray belediyesi fen İşleri müdürlüğü’ne bağlı ekiplernezdinde aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı’ya teşekkür ettiler.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL