Siyaset

2.GENÇLİK ŞÖLENİ BAŞLADI

bu yıl 2. si düzenlenen gençlik festivalinin açılışı gösterişli bir törenle yapıldı. aksaray belediyesi tarafından organize edilen 2.geleneksel gençlik festivali aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, akparti İl başkanı hüseyin..

2.GENÇLİK ŞÖLENİ  BAŞLADI

bu yıl 2. si düzenlenen gençlik festivalinin açılışı gösterişli bir törenle yapıldı.

aksaray belediyesi tarafından organize edilen 2.geleneksel gençlik festivali aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, akparti İl başkanı hüseyin altınsoy, merkez İlçe başkanı hamza aktürk, ak partikadın kolları başkanı ferhan polat, ak parti gençlik kolları  başkanı mehmet emin kılıç, ticaret ve sanayi odası başkanı cüneyt göktaş, turizmmüdürü mustafa doğan, aile  ve sosyal  politikalar İl müdürü İsrafil aktürk, çoksayıda ak parti millet vekili aday adayları katılımı ile açıldı.

4-6 mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan 2.geleneksel gençlik festivali’nde geleneksel oyunlar başta olmak üzereteknolojiden müziğe kadar her yaşa uygun etkinlikler olacak. açılışta konuşmayapan  aksaray belediye başkanı halukŞahin yazgı; “bu yıl 2’ncisini düzenlediğimiz gençlik festivalinde birbirindengüzel etkinliklerimizle beraber konser faaliyetlerimiz olacak. gençlerimiz 3gün boyunca bu etkinlik ve faaliyetlerle eğlenceli ve dolu, dolu günlergeçirecek. bu yıl çocuklarımız ve kadınlarımız için bir  çok etkinlik düzenledik. İnşallah bundansonra da düzenlemeye devam edeceğiz.dedi.

haber yaşar karatay

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL