Siyaset

18 MART KUTLU OLSUN

MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa ÇÖLKESEN 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü mesajı yayımladı. MHP İl Başkanı Çölkesen mesajında; “Çanakkale Zaferi, büyük Türk Milletinin küllerinden yeniden doğduğu bir..

18 MART KUTLU OLSUN

MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa ÇÖLKESEN 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü mesajı yayımladı.

MHP İl Başkanı Çölkesen mesajında; “Çanakkale Zaferi, büyük Türk Milletinin küllerinden yeniden doğduğu bir destandır. Çanakkale destanı, bir milletin bütün dünyaya karşı onurunu, namusunu ve bağımsızlığını kanının en son damlasına kadar nasıl koruduğunu gösteren emsalsiz bir şahlanış destanıdır. Çanakkale Zaferi, vatanın bütünlüğü ve ulusun bağımsızlığı söz konusu olduğunda Türk Milletinin neleri başarabileceğinin en güzel kanıtıdır.

“Ya istiklal ya ölüm” diyen bir millet sadece tarihe altın harflerle yazılan bir zafer elde etmekle kalmamış, bu zaferle birlikte geleceğini de kazanmıştır. Çanakkale Zaferi, Türk Milletinin tarihin hiçbir aşamasında bağımsızlık ve özgürlüğünden taviz vermeyeceğini bütün dünyaya göstermiş ve milletimiz bu zaferle kendisine vurulmak istenen esaret zincirlerini parçalayıp atmıştır.

Bu duygularla Çanakkale Zaferi’nin 108. yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bu kutlu mücadeleye katılan kahramanlarımızı, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve dualarla anıyorum. Büyük Türk Milletinin ve Kahraman Ordumuzun tarihe geçen bu önemli zaferini kutluyorum. Aksaray’lı hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Haber Merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL