Gündem

15 YILDA 10.63 MİLYAR TL YATIRIM YAPILDI

tbmm ak parti grup başkanvekili ve aksaraymilletvekili İlknur İnceöz cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan`ın aksarayziyaretiyle ilgili yapmış olduğu basın açıklamasında;  “cumhurbaşkanımız,genel başkanımız sayın recep tayyip erdoğan 2 haziran cumartesi günü (bugün)aksaray`ımıza..

15 YILDA 10.63 MİLYAR TL YATIRIM YAPILDI

tbmm ak parti grup başkanvekili ve aksaraymilletvekili İlknur İnceöz cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan`ın aksarayziyaretiyle ilgili yapmış olduğu basın açıklamasında; 

“cumhurbaşkanımız,genel başkanımız sayın recep tayyip erdoğan 2 haziran cumartesi günü (bugün)aksaray`ımıza teşrif ederek 24 haziran “cumhurbaşkanı ve milletvekiliseçimleri” programı kapsamında saat 17.00`da 15 temmuz milli İrade meydanı’ndahemşerilerimizle buluşacak.

aksarayson 16 yıldır yapılan tüm seçimlerde ak parti ve liderine sandıklarda sahipçıkarak, türkiye ortalamasının üzerinde rekor bir oy oranı ile en güçlü birşekilde ak parti hükümetlerinin ve liderimizin yanında olduğunu göstermiştir.

vatan,millet, bayrak ve ezan söz konusu olduğunda her zaman milli iradenin yanındasaf tutan hemşerilerimizle yine aynı duygularla 2 haziran cumartesi günü, 15temmuz milli İrade meydanı`nda, milli iradenin gür sesi, milletin adamı, dünyamazlumlarının umudu, yeni türkiye`nin lideri cumhurbaşkanımız, genel başkanımızsayın recep tayyip erdoğan`ı büyük bir coşku, muhabbet ve heyecanla karşılamayahazırız.

24haziran seçimleri, türkiye`nin on yıllar kaybetmesine neden olan, bölgesininbüyüyen gücü olmasını engelleyen, istikrarının üzerinde sürekli gölge oluşturanvesayet, darbe, işgal, kirli ittifak ve koalisyonlardan kurtulmamız için tarihibir fırsattır.

cumhurbaşkanlığıhükümet sistemi ile 24 haziran seçimlerinde bu fırsatı güçlü meclis, güçlühükümet, güçlü türkiye ideallerimizle buluşturacağız.

türkiye`ninbekasının söz konusu olduğu böylesine çetin bir mücadele döneminde bilehükümetlerimiz aksaray`ımıza son 15 yılda tam 10.63 mİlyar tl’lik rekor biryatırım yaparak şehrimize bölgesinin yıldızı olma noktasında büyük destekvermiştir.

kazanımlarımızındevam etmesi, demokrasiyi, istikrarı ve çocuklarımızın geleceğini pranga altınaalan darbe, işgal ve koalisyonlardan kurtulmak, bolluk, bereket ve birliğimiziçin 24 haziran seçimlerinde tüm hemşerilerimi bizleri hiçbir zaman yalnızbırakmayan liderimiz sayın recep tayyip erdoğan ve partimize destek vermeyedavet ediyor, tüm hemşerilerimizi sayın cumhurbaşkanımızı en iyi şekildekarşılaması için 15 temmuz milli İrade meydanı`na davet ediyorum” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL