Siyaset

15 TEMMUZ DA ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM DEDİK!

mhp milletvekili adayları “mhp’ye olan ilgi ve teveccüh cumhur İftariprogramına katılımla kendisini göstermiştir” dedi. mhp’ye olan ilgi ve teveccüh cumhur İftari programına katılımlakendisini göstermiştir diyen mhp milletvekili adayları ramazan kaşlı,..

15 TEMMUZ DA ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM DEDİK!

mhp milletvekili adayları “mhp’ye olan ilgi ve teveccüh cumhur İftariprogramına katılımla kendisini göstermiştir” dedi.

mhp’ye olan ilgi ve teveccüh cumhur İftari programına katılımlakendisini göstermiştir diyen mhp milletvekili adayları ramazan kaşlı, seferalkan, aysun hızlı okur ve fatih Önemli, mhp’ye 15 temmuz ve sonrasında büyükilgi alaka gösterilmiştir. genel başkanımız önce vatan diyerek, 15 temmuzöncesi söylediği her şeyde nasıl haklı çıktıysa, 15 temmuz’dan sonra daülkemizin bekası ve istikbali için milli iradenin yanında ve mevcut hükümetlebirlikte hareket etmiştir. mhp genel başkanımız devlet bahçeli’nin bu tutumunugören milletimiz mhp’nin bu vatan sevdasını unutmamış ve partimize sahipçıkmıştır. bunu programlarımızda çok iyi görüyoruz. halkımız da 24 haziran’dasandığa giderken bunu gösterecektir. mhp nasıl vatan için fedakârlıktabulunmuşsa, milletimizde bu defa mhp’nin yanında olacaktır” dediler.

 

mhp adaylari Şehrİn Öz evlatlaridir!

 

mhp adaylarının aksaray’ın kendi öz evladı olduğunu da söyleyenmhp milletvekili adayları, tüm adaylarımızda halkımızın içindedir. aksaray’ınöz evlatlarıdır. bu şehirde esnaflık yapan, bu şehrin sokaklarında çocukluklarıgeçmiş, bu şehrin sokaklarında büyümüş insanlardır. bu şehre mhp’nin adaylarısahip çıkar. mhp nasıl 15 temmuz öncesi ve sonrası önce ülkem ve milletim sonrapartim ve ben demişse aynı söylem, Önce aksaray’ım diyecek güce ve kuvvetesahiptir. Çünkü mhp adayları aksaray’da büyümüş, aksaray’da yaşlanacak ve buşehirde ebedi yolculuğuna gideceklerdir. halkımız bizim adaylarımızınaksaray’ın öz evladı olduğunu görmektedirler. 24 haziran’da sandığa giderkenona göre karar vereceklerdir. seçim çalışmalarımız içerisinde bunugörüyoruz” dediler. 

 

mhp cumhur İftarina bÜyÜk İlgİ

mhp aksaray milletvekili adayları ramazan kaşlı, sefer alkan,aysun hızlı okur ve fatih Önemli ile mhp İl başkanı mustafa Çölkesen, merkezİlçe başkanı cavit Çıtak, kadın kolları başkanı nermin fidan ve Ülkü ocaklarıbaşkanı ali akbulut ile il, ilçe, ülkü ocakları ve kadın kolları ile halkındakatılımı ile pazar günü cumartesi pazarında 5 bin kişiye iftar programıdüzenlediler. halkın çok büyük katılım sağladığı iftar programında ilgi vekatılım üst seviye de idi. mhp adayları ve teşkilatı mensupları halkın yoğunkatılımından dolayı memnuniyetlerini dile getirirken, 5 bin kişilik mahalleiftarı düzenledik. mhp’ye olan ilgi iftar programına katılımın yoğunluğu ilegörülmüştür ki, mhp 24 haziran’da aksaray’da rekor oy alarak milletvekillerinimeclise göndereceklerdir” dediler.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL