Gündem

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

aksaray mhp İl başkanı av. mustafa Çölkesen, 10 ocak Çalışan gazeteciler günü için kutlama mesajı yayımladı. kutlama mesajında Çölkesen; “gazetecilik fedakârlık isteyen mesleklerin başında gelmektedir. türk basını milli mücadele yıllarında..

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
aksaray mhp İl başkanı av. mustafa Çölkesen, 10 ocak Çalışan gazeteciler günü için kutlama mesajı yayımladı.
kutlama mesajında Çölkesen; “gazetecilik fedakârlık isteyen mesleklerin başında gelmektedir. türk basını milli mücadele yıllarında milli birlik ve beraberliğin sağlanması için görevini en iyi şekilde yerine getirmiştir. günümüzde de her türlü imkânsızlıklara rağmen ayakta kalmaya çalışan vefakâr gazetecileri göz ardı etmemiz mümkün değildir” dedi.
gazi musatafa kemal atatürk ve mhp genel başkanı devlet bahçelinin sözlerine değinen kaşlı; mustafa kemal atatürk’ün dediği gibi “gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır.” yine liderimiz sn.devlet bahçeli’nin belirttiği gibi “Şüphesiz demokrasi haber alma ve ifade özgürlüğüyle güçlenir ve zenginlik kazanır. binbir güçlükle mesleklerini icra etmeye çalışan değerli gazetecilerimizin çabaları takdir edilmesi gereken bir durumdur” diye konuştu.
mesajının son bölümünde basın şehitlerini de anan Çölkesen; “bu anlamlı günde basın şehitlerimizi ve ahirete irtihal eden tüm basın mensuplarımızı rahmetle anıyorum. bu duygu ve düşüncelerle öncelikle aksaray’ımızın değerli gazetecileri olmak üzere tüm gazeteci arkadaşlarımızın “10 ocak Çalışan gazeteciler günü’nü” kutluyorum ve her birine, huzurlu, başarılı bir meslek hayatı diliyorum. saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diyerek sözlerini noktaladı. 
haber bülteni

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL