AKMÜB AİLESİNDEN HUZUR EVİNE YARDIM

AKMÜB Başkanı Recep Akalın konuyla ilgili yaptığıaçıklamada;

AKMÜB AİLESİNDEN HUZUR EVİNE YARDIM
10.12.2018 / 14:18 1143

“Aksaray Abdülkadir Üçyıldız huzurevi yemekhanesi,subasman kodunun düşük olması sebebiyle, yemek yapılan yerde yağmur yağdığındasu ve lağım taşmaktaydı.

Huzur evinin durumunu Aile Sosyal Politikalar İl Müdürüİsrafil Aktürk Müteahhitler Birliğine Bildirince, Üyelerimizden Murat Isıcak veBayram Isıcak, Isıcaklar İnşaat olarak, yerin bütün Maddiyatını kendilerikarşılamışlardır. AKMÜB Başkanı olarak Isıcaklar inşaata Murat ve Bayram beyesonsuz teşekkürlerimi sunarak, Rabbim hayırlarını kabul etsin temennisindebulunmak istiyorum. 2 aylık çalışma neticesinde eksi 1 de yer alan yemekhaneninüst kat bahçe alanının, üzeri kapanarak yeni bir Yemekhane inşa ettik. Bununonurunu Müteahhitler Birliği Ailesi olarak yaşamaktayız, ve de Üyemiz ISICAKLARile Gurur duymaktayız. Ne mutlu ki; böyle Devletimizin her Resmi dairesinin herihtiyacına cevap veren Üyelerimizin olmasına. Dün açılışını yaptığımız yeniyemekhanede, yaşlılarımızla hasbihal etme fırsatı bulduk. Yaşlılarımızın çoğu evlatlarınınkendilerine bakmamasından ziyada çocuklarının devlete hizmet etmek içingurbette olduklarını anladık. Buda bizleri çok duygulandırdı. Devletimizin öylegüzel bir sistemi var ki; asker, polis ve memur çocukların aileleri mağdurolmasın diye, huzur evlerinde temiz ve hijyenik ortamda kalmalarını sağlıyor vegurbetteki çocukların gözleri arkada kalmıyor. Niyetimiz bu haberi kamuoyuylapaylaşım, diğer üyelerimizin de ISICAKLAR gibi hassasiyetli davranıp, örnek teşkil etmesidir. Çünkü; buDevlet, bu Millet ve bu kurumlar hepimizindir. İl Müdürümüzün bizlere takdimetmiş olduğu plaket, bizleri onurlandırmıştır. Bizlerde bu plaketi, Huzurevindekalan anne ve babalarımız ve çalışanlar adına kabul ettiğimizi ifade ederİsrafil Müdürümüze teşekkür ederim” dedi.

Haber Merkezi


  • AKMÜB AİLESİNDEN HUZUR EVİNE YARDIM
Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.