GÜÇLÜ KADIN BÜYÜYEN TÜRKİYE

"Kadınlar Güçlensin Türkiye Büyüsün" temalı MHPKadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı sonrası MHP Aksaray İl KadınKolları Başkanı Nermin Fidan ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımlarıyla dünİl Teşkilat binasında Aylık Olağan İstişare Toplantısı yapıldı.

GÜÇLÜ KADIN BÜYÜYEN TÜRKİYE
09.10.2018 / 17:57 772

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Nermin Fidan, "DeğerliDava Arkadaşlarım bu günkü toplantımıza; MHP Ankara Milletvekili, Kadın KollarıGenel Koordinatörümüz Sn. Nevin Taşlıçay Hanımefendinin şu güzelsözleri ile başlamak istiyorum...

Sayın Taşlıçay Diyor ki: "Bir hedef koydukkendimize, 2019 yerel seçimleri öncesinde 5 ayda 5 milyon kadının kapısınıçalacağız; dinleyeceğiz, anlayacağız, anlatacağız. Bu seçim kadınlarımızın seçimiolacak, #KadınlargüçlensinTürkiyeBüyüsün" demiş ve bizimde temennimizve çalışmalarımızda bu yönde olacaktır, Allah yar ve yardımcımız olsun.

MHP İl-İlçe Kadın Kolları Başkanlarımızla Başkent’tebuluştuk. MHP Kadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı kapsamındaAnkara’ya gelen İl-İlçe Kadın Kolları Başkanlarımız ve partili kadınlarımızla,önce Anıtkabir’i ardından merhum Alparslan Türkeş beyin kabrini ziyaret ettik.

MHP Kadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı 21-23Eylül tarihlerinde Başkent Ankara’da yapıldı. Toplantıya ilk defa Türkiyegenelindeki tüm il ve ilçelerin kadın kolları başkanlarıyla kadın belediyemeclis üyeleri aynı anda katıldı.

İl-İlçe Kadın Kolları başkanlarımızla programa Anıtkabirziyaretiyle başladık. MHP Kadın Kolları Genel Koordinatörümüz ve AnkaraMilletvekilimiz Sayın Nevin Taşlıçay’ın da bulunduğu heyetle öğle saatlerindeMustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıktık, mozolesine çelenk bıraktık. BuradanMisak-ı Milli Kulesi’ne geçen heyet Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.

Heyetimizle buradan merhum Alparslan Türkeş’in mezarınıziyaret ettik. Dualar ederek, Merhum Başbuğ Türkeş’in kabrini karanfillerledonattık.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin KatılımlarıylaGerçekleşen “Kadınlar Güçlensin Türkiye Büyüsün” Temalı MHP Kadın KollarıGenişletilmiş İstişare Toplantımız tek kelimeyle muhteşemdi. Allah daimetsin...

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli, konuşmasında diyor ki:Kadın annedir, kadın eştir, kadın yuvadır, kadın insandır, ailenin temeldireğidir. Kadın; toplumun aynası, geleceğimizin ümit ateşidir. Kadın elinindeğdiği yerde, kadının olduğu her zeminde fedakarlık vardır, sağduyu ve sabırhâkimdir.

Kadınlarımız güçlendikçe milli uyanış yaygınlaşacak,milli diriliş ve dayanışma ruhu Türkiye’yi büyütecektir. Kadın vatandır,ülkedir, gelecektir, gelecek nesillerin güvencesidir. Kadının yok sayıldığı,hor görüldüğü, dışlandığı, ötekileştirildiği toplumlar ilkeldir, geridir.Kadınlarının yüzü gülmeyen bir toplumun geleceği umutla karşılamasıimkansızdır.

Türkiye’nin geleceği kadınlarımızın üstleneceği yapıcırole, yapacakları değerli çalışmalara, eşsiz fedakârlıklara yakındanbağlıdır...

Genel Başkanımızın her dediğinin altına imzamızıatıyoruz. Artık bu saatten sonra yerel seçime hazırlık çalışmalarımızıhızlandırarak, ekim ayından itibaren kapı kapı dolaşarak, Türkiye genelinde 5milyon kadına ulaşılacak, Biz ise Aksaray'da gitmedik ev, sıkmadık kadın elibırakmayacağız, 2019 yerel seçimleri öncesinde dinleyeceğiz, anlayacağız,anlatacağız. Bu seçim biz kadınların seçimi olacaktır. Allah utandırmasıninşallah” dedi.

Haber Merkezi


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.