DERVİŞOĞLU ‘DAN ATSO’YA ZİYARET

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, AksarayMilletvekili Ayhan Erel, İl Başkanı Özhan Türemiş ve Parti Yöneticilerinden İYİParti Heyeti ilimiz İş Dünyasının öncü kuruluşu olan Ticaret ve Sanayi Odasınıziyaret etti. 

DERVİŞOĞLU ‘DAN ATSO’YA ZİYARET
08.10.2018 / 17:55 777

Aksaray’ın stratejik olarak çok önemli bir konumdabulunduğunu bu konumun iyi değerlendirilmesi gerektiğinin altını çizen İYİParti Genel Başkan Yardımcısı Dervişoğlu ziyaret sırasında yaptığı açıklama da “Kapadokya’nıngiriş kapısı, Anadolu’nun beşiği ve ülkemizin merkezi konumundaki şehriAksaray’ın Sanayi’de çok iyi yerlerde olabilmesi hem bizlerin hem de sizlerinçok iyi çalışması gerekmektedir.

Aksaray sanayisi için Demiryolu kaçınılmaz bir durumdur.Hükümetin yatırımları askıya aldığı bir ortamda Aksaray’ın geleceğini birkenara bırakmasına izin vermemeliyiz. İYİ Parti Aksaray Milletvekilimiz AyhanErel, durumu bana bildirdi. Kendisi de Meclis’te gerekli konuşmaları yaptı amabu konunun daha detaylı üzerine gitmeliyiz. Bir şehrin geleceğini kaderine terkedemeyiz bu anlamda bizler üzerimize düşen görevi yapacağız. 

Aksaray 24 Haziran seçimlerinde bizlere inanıp güvenipvekil çıkarttı ise bizlerde bu şehrin inancını boşa çıkarmamalıyız. Gereken tümadımları atarak en azından üzerimize düşen görevi yerine getirmeliyiz. 

ATSO Başkanımız Cüneyt Göktaş’ında şehrin sanayisine yönelikolarak Mega Projeler adı altında başlattığı Güneş Enerjisi İhtisas OSB projesiiçinde destek olacağımızı ve Parlamentoda gerekli destekleri vereceğimizibelirtmek isterim.  Gelecek Türkiye’ninSanayi Kenti Aksaray’da inşa edilecek ise bizlerde bu vizyona İYİ Parti olarakkatkı sağlamak isteriz” Dedi.

ATSO BAŞKANI GÖKTAŞ “DEVLETİMİZ AKSARAY’I KADERİNE TERKETMEYECEKTİR”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu veİYİ Parti Heyetinin yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getiren AksarayTicaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, ziyarette yaptığıkonuşmasında; “Demiryolu bu şehrin sanayisi için kaçınılmaz bir durumdur.  En kısa zamanda Demiryolu Aksaray’a bağlanmazise şehrimiz belki de birçok yatırımdan mahrum kalacaktır. İş Dünyası olarakHükümetimizin Aksaray’ı kaderine bırakmayacağına olan inancımız tamdır. Aynışekilde Güneş Enerjisi içinde Hükümetimizin tüm izinleri vereceğine veprojemizin hayat bularak Aksaray’ın sanayide büyük bir mesafede yolkatledeceğini biliyoruz. Bu anlamda Şehrimizin özellikle siyasilerindenMeclis’te durumu ifade etmelerini istiyoruz. Bu şehri Sanayi Kenti yapacak isekbunu hep birlikte yapmalıyız” Dedi.

Haber Merkezi 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Evde Pişirdim Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı