SANAYİ PROJESİ AKSARAY’IN UFKUNU AÇACAK

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş, AksarayBelediyesi ile TOKİ işbirliğinde yapılan yeni sanayi sitesiyle ilgili olarakyaptığı değerlendirmede  “Sanayiprojesini Aksaray’a kazandırdığı için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum”dedi.

SANAYİ PROJESİ AKSARAY’IN UFKUNU AÇACAK
02.10.2018 / 17:44 1085

Aksaray Ticaret ve SanayiOdası Başkanı Cüneyt Göktaş “ Şuan meclis başkanı olmam dolayısıyla vegeçtiğimiz dönemlerde de meclis başkan yardımcısı olmam dolayısıyla belediyebaşkanımızın sanayi projesinde nasıl bir efor sarf ettiğini biliyoruz. Bizzatyanındaydık. Kendisine çok teşekkür ediyorum bu konuda kendisinin çok emeğivar. Kendisi ile seçimden önce ve daha sonrada bir araya geldik ben görüyorumki seçim beyannamesinde vermiş olduğu bütün işleri sırasıyla yerine getiriyor.Seçim beyannamesinde yanlış hatırlamıyorsan sanayi projesi de vardı.

Bununda Aksaray’ımıza nekadar elzem olduğunu Aksaray’ın içinde olduğundan esnaf olduğundan kendisi debiliyordu.

O yüzden verdiğiönceliklerden bir tanesi sanayi projesiydi. Geldiği günden beri çalışmayabaşlayıp gerçekten gecesini gündüzüne katıp kendisinin de bahsettiği gibiyüzlerce görüşme ve toplantı yapıp TOKİ’yi ayrı ikna edip oradaki iş yerisahiplerini ayrı ikna edip projeyi Aksaray’a kazandırdığı için kendisineteşekkür ediyorum.

Burada bütün ticaretsahibi insanların STK’ların belediye personelinin ve herkesin görüşünü alarakprojeyi gerçekleştirdi.

Aksaray’ımıza şuan kimevcut sanayinin yakışmadığını biliyorum oradaki ticaret sahibi üyelerimizin nederece sıkıntılı günler geçirdiğini biliyordum. Oradan hizmet almak için gidenvatandaşlarımızın da sıkıntı çektiğini biliyoruz.

Başkanımız bunun farkındaolarak acil bir şekilde el attı çözdü ve inşaatın ilerleyiş aşamasında bütündiğer oda başkanlarımda sürekli takip ediyor.

Belediye başkanımızınsürekli takibinde sürekli gidip geliyor ve bahsettiği gibi çok kısa sürede buişi çözüp ve inşaat süresini de hızlı tutup daha önceki görüşmelerde verdiğibilgiye göre önümüzdeki sene 2019 yılı sonunda dükkânların teslim olması gerçektençok büyük bir başarı.

Özellikle ülkemize böyleekonomik saldırıların olduğu bir dönemde bu kadar hızlı yapılması önemli birbaşarı bu anlamda da kendisine teşekkür ediyorum.

Sanayimiz taşındıktansonra yerine yapılacak olan projede de imar revizyon planında gerek yolları ilegerek parklarıyla gerek çevre düzenlemeleriyle oranın yeni Aksaray olacağınaişaret ediyor.

Bütün çalışmalarındayanında yer aldık. Bundan sonrada yanında yer alacağız. Bize ne zaman ihtiyaçolursa bizler bütün oda başkanlarımız ile birlikte başkanımızın yanındayız.Bunu kendisi de biliyor. İnşallah hep birlikte Aksaray’ı gerçekten Aksarayyapmak için çalışıyoruz. Ben kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum. Hiçbiristeğimizi geri çevirmiyor. Kendisine kolaylıklar diyorum. Teşekkür ediyorum”dedi.

Haber Merkezi 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.