AK PARTİ 6. BÜYÜK KONGRESİNE HAZIRLANIYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi 6.Olağan Büyük Kongresini, 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Arena Kapalı Spor Salonundagerçekleştirecek.

AK PARTİ 6. BÜYÜK KONGRESİNE HAZIRLANIYOR
15.08.2018 / 17:46 1193

Ak Parti İl Başkanı HüseyinAltınsoy Parti binasında yaptığı açıklamada; Adalet ve Kalkınma Partisiolarak  6. Olağan Büyük Kongremizi, 18 Ağustos Cumartesigünü Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda gerçekleştireceğiz, Büyük ve güçlü Türkiye,çocuklarımıza borcumuzdur.

dedi.

Ak Parti İl BaşkanıHüseyin  Altınsoy;  16 Nisan 2017 Halk Oylaması sonrasımilletimizin onayını, 24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayatageçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle birlikte Türkiye’de yeni bir dönembaşlamıştır.

Liderimiz, Genel Başkanımız,Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu, “yuvam, sevdam,aşkım” dediği partisine geri dönmüştür.

6. Olağan Büyük Kongremiz ilepartimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır.

AKParti, Türkiye’ye hizmetetmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, birdemokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır.

16 yıldır girdiği tümseçimleri kazanan ak parti ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına almıştır.Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarakbizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz.

Bizler siyaseti bir makam vestatü değil, bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev vesorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferindebir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir.

Bugüne kadar hizmet yarışındabayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonrada bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir.

Bizler, 18 Ağustos Cumartesigünü bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’ndaolacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahiduraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.

İstikbalimiz olançocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülkeyapma hedefimize, kararlılıkla yürüyeceğiz.

Aziz milletimizin kutluyürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun,hangi mecrada yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Partikadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır.

Büyük ve güçlü Türkiye,çocuklarımıza borcumuzdur.

Kongremizin tüm AK Partiailesine ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim dedi.

Toplantıya  AkParti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Belediye başkanı  Haluk Şahin Yazgı,  Belediye başkan yardımcısı Süleyman Canbulut,Ak Parti Merkez İlçe başkanı Hamza Aktürk, Ak Parti Kadın Kolları BaşkanıFerhan Polat ve Parti yöneticileri katıldı.

Haber Murat Uğurlu


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.