GELECEĞİMİZİ YETİŞTİRİYORUZ

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu başarıdanbaşarıya koşuyor. 

GELECEĞİMİZİ YETİŞTİRİYORUZ
31.07.2018 / 17:37 2003

2017-2018 öğretim döneminde debaşarıderecesini artırarak devam ediyor Başarı derecesi hakkında açıklama yapan OkulMüdürü Ertan Kapakçı;  okul idaresiolarak öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle biz bir aileyiz. Geleceğimizinteminatı olan çocuklarımızın başarılı eğitim almaları için, geleceklerinigaranti altına almalarıiçin tam kadro öğretmenlerimizle eğitim veriyoruz.   

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu idaresiöğretmenleri, memuru,çalışan elamanları, velileri ve öğrencileri olarak tam biraile olarak azmettik,  çok çalıştık vegeçen yıl olduğu gibi bu yılda büyük bir başarı göstererek okulumuzun Aksaray’ınbirincisi oldu.Hamdolsun ki tekrar gösterdik dedi.

Bu yıl okulumuz nezdinde öğrencilerimizin LGSsınav sonuçları 1 öğrencimiz Galatasaray lisesi, 1 öğrencimiz Ankara Fenlisesi,3 öğrencimiz Kayseri Osman Ulubaş Fen lisesi,1 öğrencimiz AnkaraPursaklar Fen lisesi,1 öğrencimiz Aydın Nazilli Fen lisesi, 3 öğrencimiz KonyaMeram Fen lisesi, 1 öğrencimiz Karatay Fen lisesi, 2 öğrencimiz Kırşehir Prof.Dr. İlhan Kılıçözlü Fen lisesi, 22 öğrencimiz Şehit Pilot Hamza Gümüşsoy Fenlisesi, 15 öğrencimiz Abdulhamithan Fen lisesi, 2 öğrencimiz Ankara KoçhisarFen lisesi, 6 öğrencimiz Aksaray Ortaköy Şehit Nurullah Sabırer Fen lisesiolmak üzere 58 öğrencimiz Fen lisesini kazanmıştır. 15 öğrencimiz Hazım KulakAnadolu lisesi, 13 öğrencimiz Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler lisesi, 7öğrencimiz Şehit Önder Güzel Fen ve Sosyal Bilimler Anadolu İmam Hatip lisesini kazanmışlardır. Okulumuz 8. sınıfta okuyan 322öğrencimiz bu okullara girmek için sınavlara girmiştir. Durmadan yılmadangeleceğimizin teminatı çocuklarımızın başarılı olmaları için çok çalışacağızbiz bir aileyiz dedi.

Haber Yaşar Karatay 


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.