SİYASET GEREĞİNİ YAPMAKTIR

MHP Aksaray Milletvekilimiz Ramazan Kaşlı: Siyaset; samimi insanların duygularını oy alabilmek adına istismar etmek değil, gereğini yapmaktır dedi.

SİYASET GEREĞİNİ YAPMAKTIR
13.10.2021 / 07:22 1653

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı yaptığı açıklamadaCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, siyaset samimi insanlarınduygularını oy alabilmek adına istismar etmek değil, gereğini yapmaktır dedi.

MHP Milletvekili Ramazan Kaşlı açıklamasında; CHP GenelBaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu  Büyükşehirlerdetoplantılar yaparak samimi duygularını istismar ettiği, kapıcı, kâğıt toplayıcıve temizlik görevlisi olan vatandaşlarımız, Orta Anadolu’nun ücra köylerindengeçimini sağlamak amacıyla Büyükşehirlere göç etmiş hemşehrilerimizdir. Kâğıttoplayıcıları ve temizlik görevlileri ile bir araya gelip kamu düzenine vedüzenlemelere rağmen onlara "yanındayız" diyen CHP Genel BaşkanıKılıçdaroğlu, bu insanları kuralları çiğnemeye, sağlıksız çalışma şartlarınısürdürmeye ve siyaseten istismara yönelmiştir. Gayrisıhhi şartlarda evine ekmekgötürmeye çalışan insanları sırf muhalefet olsun diye istismar etmek yerineonların bugünleri ve gelecekleri için çalışmak asli amacımız olmalıdır diyenMHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı,  Özellikle Aksaray’mızın Hasandağı yöresindebulunan Dikmen, Karacaören, Akçakent, Gözlükuyu, Taşpınar gibi köylerimizdengeçimini sağlamak için İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere Büyükşehirlereolan bu göçü önlemek adına Türk milliyetçilerinin yaptığı bu insanlarımızınitelikli eğitime kavuşturmak, iş ve aş sahibi yapmak, Türk gençliğininkalifiye meslekler edinmesini sağlamaktır.

Milletvekili Kaşlı; Liderimiz Devlet Bahçeli’nin 11 yılönce gördüğü ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak eğitime verdiğimiz önemebinaen seçim beyannamemizde de yer alan “Okulsuz her köye bir eğitim konağı”projesiyle Bilge Liderimiz  DevletBahçeli’nin işareti doğrultusunda Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfımızın,Milli Eğitim Bakanlığımıza devrettiği Oğuz Ata Eğitim Konağı Aksaray Dikmenköyünde 2011 yılında hayata geçirilmiştir. Dikmen Oğuz Ata İlköğretim okulundaşu an 160 öğrencimiz eğitim ve öğretimine devam etmektedir. Ülkücü Harekettoplumun kanayan yaralarına daima parmak basacak, sorunu ortadan kaldıracakprojeleri hayata geçirecektir. CHP ise istismar siyaseti ile günü kurtarmauğraşından başka bir şey yapmamaktadır. Siyaset, samimi insanların duygularınıoy alabilmek adına istismar etmek değil, gereğini yapmaktır dedi.

Haber: Yaşar Karatay



Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.