TÜRKİYE İNŞAATINDA AKSARAYIN SESİ

Ankara'da İMKON Genel merkezinde bugün gerçekleşen olağan genel kurulda; AKMÜB başkanı Fatih GÜNEŞ,  Genel Başkanımız Sn. Tahir Tellioğlu’nun  şahsi tensipleri doğrultusunda İmkon Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. İMKON ; 4 federasyonun birleşmesiyle oluşan 74 Birlik ve 120 Bin müteahhit üyenin oluşturduğu konfederasyondur.

TÜRKİYE İNŞAATINDA AKSARAYIN SESİ
24.06.2021 / 06:35 476

 Aynı zamanda Türkiye’nin inşaat sektörünü temsil eden en büyük topluluğudur. İç tüzük değiştirilerek oy birliği  ile Kamu yararına faaliyet gösteren kurum haline gelmiştir.  Bir önceki kurul toplantısında TİMFED yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş olan başkanımız artık şehrimizi bir üst kurul olan İMKON'da temsil edecek. 
Genel Başkan Tahir Tellioğlu yaptığı açıklamada :’’ İç Anadolu bölgesinde yaptığı çalışmalar, gösterdiği gayret ,çaba, genç ve dinamik yapısıyla, Aksaray  Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Güneş Beyin Konfederasyonumuzun Yönetim Kurulu üyeliği bizlere mutluluk ve umut vermiştir. Büyükşehir ünvanı taşımayan fakat  kalite ve farklılıklarıyla Büyükşehir yapılarına eş değer olan inşaat üretimleri takdir ve tebriği hak ediyor. Türkiye İnşaat sektörüne,İnşaat Konfederasyonumuz İMKON ailesine katma değer katacağından hiç şüphemiz ve  kuşkumuz yoktur. Fatih Güneş beye kariyerinde attığı adımlarda her daim başarılar diliyorum. Şahsına ve yönetim kurulu üyelerine  teşekkür ediyorum .’’dedi
Akmüb Başkanı Fatih Güneş; ‘’İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine Türkiye deki  74 Müteahhitler Birliği Başkanının içerisinden  seçilmenin mutluluğu içerisindeyim, bugüne kadar işimi severek ve hakkını vererek yaptığıma inanıyorum. Bugünden sonra da aynı gayreti göstereceğimden şüphe duyulmasın. Aksaray’ımızı ve Müteahhit üyelerimizi temsil etmekten gurur duyuyorum. Şahsınıza ve Yönetim Kurulu üyelerinize teşekkür ediyorum.’’ dedi
Haber Bülteni


Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.