ÜNİVERSİTEMİZ, ÇALIŞANLARIMIZIN KATKILARIYLA BÜYÜYOR

RektörProf. Dr. Yusuf Şahin, 15’inci kuruluş yıldönümünde Aksaray Üniversitesi’nin (ASÜ),pek çok alanda yakaladığı büyüme ivmesini arttırarak yoluna devam ettiğinisöyledi.


ÜNİVERSİTEMİZ, ÇALIŞANLARIMIZIN KATKILARIYLA BÜYÜYOR
31.03.2021 / 12:39 1487

Salgınkurallarına üst düzeyde riayet edilerek hazırlanan kahvaltı toplantılarındaakademisyenlerle buluşan Rektör Şahin, ASÜ’nün 15’inci kuruluş yıldönümüneilişkin değerlendirmelerde bulundu. Fiziki bakımdan elzem ihtiyaçlarının büyükçoğunluğunu tamamlayan ASÜ’nün akademik performans olarak da yükselen birgrafiğe sahip olduğunu ve tercih edilirliğinin her geçen yıl arttığını kaydedenŞahin, “Eğitim-öğretim faaliyetlerinin niteliği gelişiyor, toplumsal hayatınfarklı noktalarına olan katkı artıyor ve kurumsal altyapı güçleniyor. Bunlarınyanı sıra -Aksaray’ın bir medeniyetler şehri olması hasebiyle de- kültürelbirikimin nesillere aktarılması fonksiyonu daha belirgin şekilde kendisinigösteriyor. Bütüncül bir pencereden bakıldığında ASÜ, pek çok alanda yakaladığıbaşarıyı yükselterek yoluna devam ediyor” dedi. Bunun tek başına Rektör veyayönetim kademesinin başarısı olmadığını, her güzel işin ekip çalışmasının biryansıması olduğunu ileten Prof. Şahin, “Akademisyenlerimiz, idariçalışanlarımız, iç ve dış paydaşlarımız… Başarı hepimizin ortak eseridir.Birlikte büyüdük. Biz, sizlerin de çok önemli katkılarıyla, ülkemiz, şehrimizve milletimiz için en iyi işleri üretme amacıyla çalışıyoruz ve herkesekatkıları için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yapılankısa açıklamanın ardından Rektör Şahin akademisyenleri dinledi, süren veplanlanan çalışmalara dair görüşlerini aldı.Yorum Ekle
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.